Nathalia N.

Nathalia Navarro
Účet ověřený:
 španělský jazyk, anglický jazyk
  Praha
  260Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  70% zodpovězených zpráv
  14h průměrná rýchlost odpovědi

Hi! My name is Nathalia and I´m from Mexico. I´m studying Metropolitan university in Prague first year. I have been working in New York USA like a tennis instructor , so I have experiences not just with a English language, but work with kids and adults as well. I would like to help you with English (beginners up to C1) and Spanish which is my native language.

Hola! Me llamo Nathalia y soy mexicana. Estoy estudiando la universidad en Metropolitan University Prague. Me gustaria ayudarte a aprender o mejorar espanol o inglés desde principiantes hasta avanzados.

Moje jméno je Nathalia a jsem z Mexika. Studuji v Praze metropolitní univerzitu prvním rokem. Pracovala jsem ve státě New York USA jako tenisový instruktor dva roky, odkud mám zkušenosti nejen s anglickým jazykem ale i s prací s dětmi. Ráda bych pomohla s angličtinou (od začátečníků do úrovně C1- advanced) a španělštinou, která je můj rodný jazyk.Reference

Nathalia mi pomáhá se španělským jazykem, ve kterém jsem byl naprostý začátečník. Doučuje mně už půl roku jednou týdně a byl jsem schopný komunikace na Kanárských ostrovech bez sebemenšího zaváhání. Mohu jen doporučit.

Petr P. - 27. 3. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci