Bronislav G.

Bronislav Gabryš
Účet ověřený:
matematika - zš, autocad, Microsoft Office
Praha, 18400
250Kč - 350Kč za 60 minut
večer,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
8h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravím,
je mi 32 let a jelikož mi schází škola, rozhodl jsem se si pedagogickou činnost vynahradit doučováním. Mám maturitu ze strojní průmyslové školy, titul Ing. z dopravního inženýrství a titul Ph.D. z technologie a managementu dopravy. Nyní pracuji jako projektant trakčního vedení. Na pardubické univerzitě jsem učil 3 roky jako interní doktorand základy technologie a řízení dopravy, logistické a přepravní technologie a technologii silniční dopravy. Během studia jsem působil jako technická podpora softwaru CAD, prováděl jsem i odborná školení jednotlivců a firem. Pro alternativní CAD jsem rovněž napsal uživatelskou příručku.
Mé vzdělání mi umožňuje doučovat jakoukoliv úroveň matematiky, ale mám za to, že je nejdříve nutné dokonale vycvičit žáka základní školy, aby lépe pochopil další navazující učivo, proto se zaměřuji jen na ZŠ. Sazba je 250 Kč/60 min.
Pro studenty středních a vysokých škol mohu doučovat i ovládání AutoCADu, z něhož mám certifikát a v němž každý den pracuji. Sazba je 350 Kč/60 min.
Kohokoliv mohu doučit základy běžně používaných aplikací MicroSoft Office, tedy Word, Excel a PowerPoint. Sazba je 350 Kč/60 min.
Doučování může probíhat v pondělí nebo čtvrtek večer, případně dle domluvy a v závislosti na době dojezdu na místo.
Rád odpovím na případné dotazy a budu se těšit na spolupráci.Kontaktní formulář


Napsat referenci