Bronislav G.

Bronislav Gabryš
Účet ověřený:
 matematika - zš, čeština - zš, autocad, Microsoft Office
 Praha
  200Kč - 300Kč za 60 minut
  večer,
  dochází za studenty
  100% zodpovězených zpráv
  7h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravím,
je mi 31 let a jelikož mi schází škola, rozhodl jsem se si pedagogickou činnost vynahradit doučováním. Mám maturitu ze strojní průmyslové školy, titul Ing. z dopravního inženýrství a titul Ph.D. z technologie a managementu dopravy. Nyní pracuji jako projektant trakčního vedení. Na pardubické univerzitě jsem učil 3 roky jako interní doktorand základy technologie a řízení dopravy, logistické a přepravní technologie a technologii silniční dopravy. Během studia jsem působil jako technická podpora softwaru CAD, prováděl jsem i odborná školení jednotlivců a firem. Pro alternativní CAD jsem rovněž napsal uživatelskou příručku.
Mé vzdělání mi umožňuje doučovat jakoukoliv úroveň matematiky, ale mám za to, že je nejdříve nutné dokonale vycvičit žáka základní školy, aby lépe pochopil další navazující učivo, proto se zaměřuji jen na ZŠ. Jelikož kladu důraz na mluvené i psané slovo, mohu doučovat český jazyk a sloh pro základní školy. Sazba je 200 Kč/60 min.
Pro studenty středních a vysokých škol mohu doučovat i ovládání AutoCADu, z něhož mám certifikát a v němž každý den pracuji. Sazba je 300 Kč/60 min.
Kohokoliv mohu doučit základy běžně používaných aplikací MicroSoft Office, tedy Word, Excel a PowerPoint. Sazba je 300 Kč/60 min.
Doučování může probíhat v pondělí nebo čtvrtek večer, případně dle domluvy a v závislosti na době dojezdu na místo.
Rád odpovím na případné dotazy a budu se těšit na spolupráci.Kontaktní formulář


Napsat referenci