Veronika S.

Veronika Skalníková
Účet ověřený:
 matematika - zš, zeměpis, dějepis - zš, čeština - zš, vlastivěda, anglický jazyk - pokročilý, německý jazyk - pokročilý, chemie - zš, biologie - zš, fyzika - zš, občanská nauka
  Praha 4
  120Kč - 200Kč za 60 minut
  po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  10% zodpovězených zpráv
  11h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den, jsem dospělá studentka gymnázia. Ráda bych doučovala hlavně děti ze základní školy z 1.stupňe. Mám 4 mladší sourozence, takže mám s dětmi velmi dobrý vztah i zkušenosti. Doučování by probíhalo buď u mě v bytě, nebo u vás, případně je možné se domluvit i na nějaké kavárně. Nemám problém Vaše dítě případně i vyzvednout ve škole nebo chvíli pohlídat. Velmi dobře se orientuji v látce vyučované na základních školách. V anglickém a německém jazyce doučuji až do úrovně B2.
Za hodinu (60min) čistého doučování u mě v bytě - 180Kč, u vás nebo v kavárně - 200Kč. V případě hlídání dětí, vyzvedávání ze školy a pod. - 120 kč. S dětmi uděláme úkoly do školy, přípravu na budoucí testy, případně ještě něco dopředu. To vše formou hry s přestávkami, tak aby dítě udrželo co nejdéle pozornost a zároveň ho to bavilo. Mohu si sehnat i své vlastní vyučovací materiály - prac. listy, učebnice a pod. Vždy je možnost se domluvit!
Těším se na Vaše reakce. Hezký den :)Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci