Eva M.

Eva Majdyšová
Účet ověřený:
matematika
Praha, 14000
200Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den,

nabízím doučování matematiky.
Jsem studentka matematiky na UK, mám dlouholeté zkušenosti s doučováním dětí základních škol, středoškoláků i vysokoškoláků, přípravy na přijmačky jak na střední školu tak i vysokou, maturitu - státní i školní, reparáty, atd.

Doučuji výhradně u sebe doma (4 min od stanice metra Pankrác)

Cena 300Kč/hodina

V případě zájmu mě kontaktujte.Reference

Výborné doučování díky kterému jsem uspěl u maturity z matematiky. Eva je spolehlivá, dobře vysvětlí, vřele doporučuji všem co mají problém s matikou.

Martin K. - 4. 7. 2018

Skvělé doučování, diky Evě jsem složil zkoušku z matematiky na vysoké škole. Mohu všem vřele doporučit:)

Stanislav C. - 11. 6. 2018

Moc děkuji Evě za doučování mého syna, je moc spokojený, ztratil "odpor" k matematice, kterou získal v ZŠ a hlavně ho přijali na střední školu, což by bez tohoto doučování určitě nedopadlo. Mohu jen doporučit.

Bohuslava K. - 10. 5. 2018

Velmi příjemné a srozumitelné doučování. Moho doporučit :)

Jan K. - 9. 5. 2018

Evička mi doučuje dceru v osmé třídě. Je velmi spokojená, vše jednoduše vysvětlí a dcera konečně nevidí v matematice strašáka. Můžeme vřele doporučit a Těšíme se na další a další a další spolupráci s Evičkou.

Jana J. - 7. 5. 2018

za me 1*

Martin S. - 5. 9. 2017

Myslím, že lepší doučování jsem neměl,příjemné prostředí a ještě příjemnější přístup a slečna. Naučila mě během 14 dni učivo téměř za celé pololetí středoškolské matiky a byl jsem schopen projít test i ústní bez problému a připraven. Vřele doporučuji. :)

David A. - 30. 6. 2017

Ahoj, Eva mi doučuje dceru, která je ve 4. Třídě ZŠ a musím říct, že za půl roku jsme že čtyřky na dvojce. Výborný přístup a časová flexibilita. Doučování na které se dcera těší. Matyáš Míčko.

Matyáš M. - 19. 6. 2017

Doučování bylo super, měl jsem Matiku na pětku a dokázal jsem to na čtyřku za mesic a půl vytáhnout. Skvely přístup! Mužů jen doporučit:)

Patrik D. - 19. 6. 2017

Moc dekuju za rychlou a dobrou pomoc v priprave k prijimacim zkouskam na VSE (zkousku jsem udelala uspesne na 80%), doucovani v prijemne atmosfere a jednoduche vysvetleni temat a postupu reseni. :)

Alexandra L. - 12. 6. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci