"Cestuji si po světě a učím angličtinu. Mou účinnou a zábavnou metodou vám bude angličtina připadat lehká. Každého naučím pořádně anglicky, stačí jen chtít."Ing. Martin Č.

Martin Čepička
Účet ověřený:
angličtina
Praha, 70030
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
90% zodpovězených zpráv
6h průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím individuální učení angličtiny přes Skype S PRVNÍ HODINOU ZDARMA NA VYZKOUŠENÍ. Tak proč to nevyzkoušet? Je to pohodlné (z pohodlí domova) a flexibilní (lze se domluvit téměř na kdykoliv). Mou účinnou a věřím, že i zábavnou formou vyučování, Vám bude angličtina připadat lehká a garantuji Vám, že se ji naučíte výborně v poměrně krátkém časovém horizontu. Každého naučím pořádně anglicky, stačí jen chtít.
Zaměřuji se na speaking a konkrétně na praktickou angličtinu do běžného života.

PRAXE:
- celoživotní studium angličtiny
- studium na prestižní ekonomické vysoké škole v Nizozemí
- vlastním certifikát FCE
- několikaleté zkušenosti s vyučováním osobně i přes Skype
- velmi často cestuji do zahraničí
- život v zahraničí - žil jsem v Nizozemí a Thajsku

Jak učím:
1. ZÁBAVNOU FORMOU.
Proč? Nejdůležitější je, aby studenta hodiny bavily. Neustále přemýšlím, jak je vylepšit a více přizpůsobit potřebám studenta. Hodiny se snažím dělat co nejpestřejší a nejzábavnější.

2. ZAMĚŘUJI SE NA SPEAKING.
Proč? Neboť to je to nejdůležitější přeci :)

3.ZAMĚŘUJI SE NA PRAKTICKOU / KAŽDODENNÍ ANGLIČTINU POUŽITELNOU V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ
Proč? Nebudu vás přece učit něco, co v životě nepoužijete :) Žádná zbytečná gramatika. Simuluji každodenní situace.

4. DÁVÁM DOMÁCÍ ÚKOLY
Proč? Neboť třeba jen jedna hodina angličtiny týdně s učitelem nestačí :) Musíte být s angličtinou v kontaktu více.

5. POSÍLÁM MNOU VYPRACOVANÉ MATERIÁLY
Proč? Protože všude je plno nekvalitních materiálů např. s příklady téměř nepoužitelnými v životě, špatně vysvětlenou gramatikou, nezábavné materiály,
a také i ty materiály Vás musí bavit :)

VSTUPNÍ HODINA ZDARMA SE SKLÁDÁ Z:
1. Vyjádření vaší představy
2. Vysvětlení, jak učím
3. Vstupní rozhovor v angličtině (zjistím Vaši přibližnou úroveň angličtiny a vymyslím, jak poté postupovat)
4. Domluvení se na podrobnostech (kdy příští hodina, jak s platbami..) pokud si budeme vzájemně vyhovovat. Délka: cca. 30 minut
PRVNÍ VSTUPNÍ HODINA JE NEZÁVAZNÁ, POKUD SI PO NI ŘEKNETE NE, NIC SE NEDĚJE

MÉ KONÍČKY:
- Zbožňuji učení se a učení angličtiny. Angličtina je má vášeň
- Zbožňuji cestování po světě a poznání nových míst, kultur a lidí. Navštívil jsem skoro 40 států.
- Zbožňuji fitness životní styl
- Mé nejoblíbenější seriály: Simpsonovi, Jak jsem poznal vaši matku, Přátelé, Hra o trůny
- Mé nejoblíbenější filmy: Statečné srdce, Sedm životů, YesmanReference

S Martinem se znám téměř 3/4 roku. Učení angličtiny přes Skype mně vyhovuje hlavně z důvodu, že nemusím za angličtinou nikde cestovat a šetřím čas . Jsem rád, že Martin je na hodinu vždy výborně připraven a hodina tedy běží dle připraveného harmonogramu. Snaží se, aby hodiny bavily a byly velmi přínosné. Martin je v nějakých záležitostech přísnější, protože chce, abych si z hodiny odnesl maximum a posun moji angličtinu. To je ale jen dobře pro mě, protože potřebuji, aby mě někdo motivoval a vedl. Nemám tak nic, co bych mu vytknul. Kdybych něco měl, tak s ním ani nemám hodiny.

David B. - 21. 9. 2018

Moc se mi líbí výuka přes Skype s panem Martinem Čepičkou.Jsem moc ráda,že jsem tak dobrého učitele našla.Učím se s ním 8 měsíců a za tu dobu jsem udělala veliký pokrok.Lekce jsou zaměřeny hlavně na mluvení.Takže,když letos pojedu na dovolenou,tak už se nebudu bát promluvit a mám z toho velikou radost.Mám taky jeho knihu Angličtina sbalená na cesty, to je přesně to,co potřebuji pro mé cestování.

Zdeňka Z. - 20. 8. 2018

Učím se angličtinu kvůli cestování a díky Martinovi v budoucnu vycestuji více v klidu a bez starostí, jak se vyjádřit :) . Připravuje mě na zahraničí pomocí modelových situací, takže se učím angličtinu použitelnou v praxi :) . Hodiny jsou zaměřeny především na mluvení. Martin se snaží učit angličtinu zábavnou formou, jeho hodiny vás prostě budou bavit a přitom se toho spoustu naučíte každou hodinu :)

Ludmila K. - 9. 8. 2018

S Martinem beru lekce přes Skype, což mi vyhovuje, protože mi to šetří čas :). Martin je můj už několikátý učitel angličtiny a konečně jsem našla toho pravého :-). Jsem náročná, mám svoji představu, jak má hodina vypadat a ještě s nikým se mi toho nepodařilo dosáhnout. Ale jsem také líná, takže domácí úkoly jsou pro mě super, bez nich bych se možná k učení nedokopala. Beru hodiny od srpna, lekce mě baví, vyhovuje mi, že hlavně mluvíme. Líbí se mi, že zkoušíme různé situace, které jsou potřeba např. při cestování. Jsem spokojená a doufám, že s Martinem dosáhnu svého cíle :-).

Katka M. - 10. 7. 2018

Jsem na rodičovské dovolené a velice těžce jsem sháněla doučování angličtiny. Docházet do kurzu mi nevyhovovalo z časových důvodů a proto mě oslovila možnost výuky jazyku po Skype, které pan Martin nabízí. Nemusím nikam docházet, výuka je z pohodlí domova. Časově se vždy perfektně domluvíme, pan Martin je velice flexibilní. Za jednu hodinu výuky s panem Martinem stihneme projít toho spoustu, skoro vše je zaměřené na praktické situace v životě, vymýšlí různá témata, zadává domácí úkoly a hlavně mluvíme a mluvíme. Nepotřebuji žádné knížky, veškeré materiály mi posílá emailem. Byla jsem v angličtině úplná začátečnice a hodiny s Martinem mi hodně dávají a obdivuji jeho trpělivost. Má vše perfektně promyšlené, jak bude hodina probíhat. Je to opravdu intenzivní hodina výuky angličtiny na úrovni. Jsem maximálně spokojená.Mohu pana Martina jen doporučit.

Pavla F. - 7. 3. 2018

Martina můžu jako učitele anglického jazyka jedině doporučit. Učím se s ním už něco přes rok a moje angličtina se za tu dobu určitě zlepšila. Při konverzaci během hodin už nejsem tak nejistá jako dřív a naučila jsem se i spoustu slovíček a frází vlastně jenom tím, že spolu mluvíme. Vyučování přes Skype je výborná věc, nemusíte nikam dojíždět, ušetříte čas a ještě celou hodinu opravdu mluvíte, nemusíte se střídat s jinými studenty jako v klasické jazykové škole. Martin hodiny přizpůsobí vašim potřebám, hodně se zaměřuje na praktické situace ze života, které využijete například při cestování. V části hodiny si také ujasníme některé gramatické jevy a procvičíme na konkrétních příkladech. Hodiny jsou zábavné, často se při nich hodně zasmějeme. Jsem ráda, že jsem Martina poznala a že právě on je mým učitelem.

Alice H. - 14. 2. 2018

Martin je skvělý učitel anglického jazyka. Každá hodina s ním je naučná a velice zábavná. S Martinem mám každý týden jednu hodinu, která se vždy koná přes aplikaci Skype. Tato forma učení mi velice vyhovuje, jelikož mohu konverzovat z pohodlí domova a zároveň tím také ušetřím spoustu času. Martina jsem našel, protože potřebuji zvládnout maturitu z anglického jazyka a zároveň se chci i v angličtině zlepšovat. Myslím si, že postupně dělám velké pokroky. Na každou následující hodinu mám také domácí úkol, který v mém případě je často zaměřen na nějaké opakovací cvičení k maturitě (sloh, gramatika nebo také chyby z předešlé hodiny). Martina rozhodně doporučuji.

Zdeňek D. - 4. 2. 2018

Oslovila jsem Martina, jako úplný začátečník. Po půl roce jsem schopna konverzovat a nebojím se, protože s Martinem konverzujeme každou hodinu na různá témata. Angličtinu s Martinem mohu jen a jen doporučit. Hodiny jsou velmi zábavné a hlavně Martin opravdu naučí, je velmi trpělivý. Hodiny i zpestří zážitky ze svého cestování. A výuka přes Skype s Martinem je úplně bez problémů, vidím v tom i velkou úsporu času, nemusím nikam dojíždět, vždy najdeme nějaký společný termín. Jednoduše se vždy těším na hodinu angličtiny s Martinem.

Jana - 31. 10. 2017

Martin mě začal doučovat přibližně před rokem. I když jsem se anglicky před tím učila asi 10 let, moje komunikační schopnosti nebylo moc dobré. Po škole jsem nastoupila do anglické firmy, kde ode mě angličtina byla vyžadována. S Martinem tedy hlavně pracujeme na tom, abych byla schopná rychle reagovat a rozšiřuje moji slovní zásobu hravou formou (žádné nudné učení slovíček).

Sandra L. - 25. 6. 2017

S vyučující Martinem jsem spokojená, je flexibilní, dokáže se přizpůsobit mým potřebám výuky anglického jazyka. Po dobu doučování, které mám jednou týdně, už za čtvrt roku jsem se výrazně zlepšila v konverzaci a ujasnila jsem si některé gramatické jevy. Martina jako doučujícího hodnotím výborně.

Klára V. - 3. 6. 2017

Martin je výborný učitel angličtiny, jeho hodiny jsou velmi nápadité, vedeny formou her a různých tematických debat v angličtině. Jsem ráda že jsem s ním navázala kontakt a jsem vděčná za to co mě naučil. Konečně se nebojím konverzovat anglicky. I když ještě mám před sebou dlouhou cestu, věřím že brzy díky Martinovi, budu moci vyrazit někam do zahraničí a komunikovat bez ostychu. Martine děkuji a klobouk dolů za tvou trpělivost semnou

Kačka K. - 31. 5. 2017

Martin ma svuj osobity system vyuky, ktery me bavi, dava mi smysl a predevsim realne prinasi hmatatelne vysledky. Je mym pruvodcem na teto pro me nelehke ceste jiz vice jak rok a pul, diky za to Martine!

Tom K. - 27. 5. 2017

Martin mě doučuje angličtinu téměř rok. Hodiny jsou přátelsky laděné, s kvalitním výkladem. Vždy je ochoten se domluvit na termínech, které budou vyhovovat nám oběma. Každou hodinu zadává úkoly, které prohlubují znalost jazyka. Komunikace přes Skype je v drtivé většině bezproblémová. Hodiny mi pomáhají v rozšiřování mé znalosti jazyka.

Libor P. - 23. 5. 2017

Je mi 10 let a pan učitel je na mě moc milí a ohodnotila bych ho tak na 95%, občas je na mě trošičku naštvaný, že neplním domácí úkoly, ale tomu rozumím, protože chce, abych byla výborná v angličtině. Hodně jsem jsme se s ním zlepšila.

Kačka K. - 16. 5. 2017

Doučování bych doporučila každému, kdo ho potřebuje se zájmem opravdu se naučit anglicky. Hodina je v přátelském duchu, přístup k výuce je individuální. Naučí vás přesně to, co potřebujete, pokud se během doučování ukáže, že vám dělá něco problém procvičujeme to tak dlouho dokud se to nenaučím (a to že to někdy trvá dlouho) :) a pak teprve pokračujeme dál v látce.

Kristýna V. - 13. 5. 2017

Lekce angličtiny s Martinem jsou nejen poučné, ale i zábavné, inspirativní a hlavně hodina angličtiny uteče tak, že člověk nechce, aby skončila a zároveň se těší na další lekci, neboť Martin není jen učitel, ale i kamarád, se kterým je (m)učení vlastně zábava! :) P.s. i když domácí úkoly by být nemusely! :D

Daniela K. - 11. 5. 2017

Nový způsob výuky přes Skype mohu všem doporučit. Učíte se v teple domova a dobu si můžete vybrat podle potřeby. Lekce jsou zaměřeny zejména na konverzaci a jsou použitelné v praxi a při cestování. Martin je příjemný mladý muž a při hodinách se docela pobavíme a nasmějeme.

Ivana P. - 5. 5. 2017

Výuka angličtiny u Martina je účinná a zábavná. Lekce jsou zaměřeny na mluvení, což mi velice pomohlo a stále pomáhá zlepšit svou hovorovou angličtinu. Každá hodina se liší od té předchozí a rozhodně to není nudné učení podle učebnice =)

Sofie P. - 5. 5. 2017

S Martinem jsem začal spolupracovat z důvodu procvičení látky ve škole. Po pár hodinách s Martinem se mé známky ve škole začaly okamžitě zlepšovat. Jeho hodiny probíhají zábavnou formou, kde si procvičím a naučím gramatiku a slovíčka. Myslím si, že jeho hlavní předností je pestrost, se kterou dokáže učivo podat.

Sofie P. - 4. 5. 2017

Martin má velmi dobře propracovaný systém výuky. Vždy něco z gramatiky, něco z konverzace, k tomu nějaká zábava a hlavně to vždy pojme velmi poutavě, takže se člověk vlastně učí tak nějak „mimochodem“. Velmi oceňuji užitečné fráze a hovorovou angličtinu, která se v běžných učebnicích AJ většinou nevyskytuje. Dobré je zadávání domácích úkolů, je tak zachovaná určitá kontinuita. U Martina je vidět, že mu nejde jen o odvedenou práci, ale má skutečný zájem něco naučit. Hodiny často navíc zpestřuje svými cestovatelskými zážitky, takže se ještě něco zajímavého dozvím. Výuka přes Skype je pro mě dosud nejvíce efektivní, a to nejen z hlediska intenzity, ale i z hlediska úspory času.

Gabriela - 29. 4. 2017

Doučuje mě angličtinu už víc jak rok a půl a za tu dobu jsem se dost zlepšila, dokonce spolužáci mi to můžou potvrdit. Každá hodina mi toho dává opravdu dost. Perfektně mě připravil na přijímací zkoušky z angličtiny. Mužů jenom doporučit.

Sofie P. - 28. 4. 2017

S panem Martinem Čepičkou se znám asi 2 roky. Pravda, ne osobně, jen on-line přes Skype. V roce 2015 jsem se rozhodla, že potřebuji vylepšit svou mluvenou angličtinu. Našla jsem na internetu adresu p. Čepičky, který používal k výuce Skype. Velmi mne to nadchlo, protože mi to přišlo praktické, variabilní. Mám zkušenosti s výukou angličtiny ve dvou jazykových školách, ale tato metoda je pro mne nejlepší. Jsem spokojená.,že nemusím ztrácet čas dojížděním do a ze školy. A hlavně úrovní lekcí, které Martin Čepička má. Každá hodina je jiná, plná konverzace, ale i gramatiky nenásilnou, přijatelnou formou. Vždy jsem zvědavá, co na mě Martin vymyslí, jaký domácí úkol budu mít. Myslím, že jsem si svou angličtinu zlepšila, alespoň to tak cítím díky jeho vedení.

Anna P. - 28. 4. 2017

Učení angličtiny s Panem Martinem Čepičkou je velmi pohodlné, jednoduché a taky i zábavné. Naučil mi velmi hodně slovíček, ale i těžké fráze, které bych se ve škole nenaučil. Snaží se, abych se z hodin něco naučil a aby to nebylo zbytečné.

Tomáš H. - 28. 4. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci