IB ChemieAnna B.

Anna Bodnárová
Účet ověřený:
 chemie - sš, chemie - zš, chemie - vš
  Praha
  360Kč - 500Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Mám vysokoškolské vzdělání v oblasti chemie a 20 let pedagogické praxe . Doučuji chemii na všech úrovních včetně VŠ chemie a HL( high level) chemie v programu IB
( International Baccalaureate). Nabízím výklad, procvičování i přezkoušení učiva. Doučuji i přes skype. Aktivně se věnuji práci s osobnostním potenciálem.Reference

Dobrý den! Anna Bodnarova je nejlepší učitelka z chemie. Probírali jsme Anorganickou chemii všcht. Jediná že všech učitelů, koho jsem potkala v životě, kdo snaží vysvětlit, proč to je tak, jak to funguje. Hodně dobře vysvětluje reakce, a dává to do systému. Děkuju ji moc. (P.S. Promiňte mou češtinu, jsem z Ruska) Amineva K.

Amineva K. - 29. 1. 2018

Lektorku mohu vřele doporučit. Během krátkého časového úseku mi paní Bodnárová byla schopna jasně vysvětlit několik vysokoškolských témat z chemie , v jejichž oblasti jsem zaznamenal výrazné zlepšení.

Jakub Č. - 28. 1. 2018

Paní učitelka látku dceři perfektně vysvětlila.Má příjemné vystupování a hodina výborně vedena.Poskytla nám velmi rychlý termín konzultace.

Lenka Š. - 15. 11. 2017

Chtěla bych poděkovat paní Anně za doučování analytické chemie. Dcera z tohoto předmětu propadala, již po pár lekcích došlo k výraznému zlepšení prospěchu.

Lenka H. - 2. 6. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci