Martina H.

Martina Hladilová
Účet ověřený:
 anglický jazyk, anglický jazyk online, český jazyk, český jazyk online, lingvistika, morfologie, lexikologie, syntax, funkční syntax
  Hradec Králové
  180Kč - 250Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  50% zodpovězených zpráv
  12h průměrná rýchlost odpovědi

Lektorka angličtiny přes Skype
aneb angličtina pro studenty a lidi mladé duchem :)

Dobrý den,

jmenuji se Martina Hladilová a nabízím Vám online výuku angličtiny (přes Skype nebo Google Hangouts).

Snažím se propojovat tvořivost se zdravým selským rozumem :) a baví mě studenty inspirovat a pomáhat jim se do angličtiny opravdu 'dostat', aby jí dokázali mluvit plynule (a ideálně aby to stále zůstala angličtina) :)

Mám zkušenosti s individuální výukou, přípravou na maturitu i jiné jazykové zkoušky, výukou pro začátečníky (nebo ty 'věčně začínající').

Jsem romantik, tak trochu dobrodruh a hlavně věčný student, ráda cestuji a objevuji všechno nové, což se snažím přinášet i mým studentům, aby zůstali motivovaní. :)

Pokud nemáte zbytečné předsudky před výukou AJ přes Skype, ráda bych Vám nabídla ukázkovou hodinu ZDARMA, abyste si sami mohli vyzkoušet, jaká je taková lekce online. ;)
Potom si říkám o cenu 200 Kč za 60min lekci AJ.

Tak pokud máte zájem hodinu se mnou vyzkoušet, dejte mi vědět, budu se na Vás moc těšit :)

Nyní přeji pěkný den a 'see you soon' :)

Bye bye,
MartinaReference

Martina je skvělá učitelka ve všech ohledech, které od svého učitele můžete potřebovat. Ke svým studentům přistupuje zodpovědně a připravuje se na každou individuální hodinu i na vaše potřeby. Učí všechny úrovně Aj od naprostých začátečníků po pokročilé. Mě osobně pomohla i s doučováním lingvistických předmětů na VŠ. Výuka přes Skype ač může být obecně podceňovaná nebo alespoň sám se k ní dosud tak přihlížel, může být stejně tak úspěšná osobní jako klasické doučování žák-učitel v stejné místnosti. Nehledě na tu obrovskou časovou flexibilitu a úsporu. Celkově za mě 5/5*

Michal M. - 14. 12. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci