Martina H.

Martina Hladilová
Účet ověřený:
 angličtina, anglický jazyk, malování, výtvarné umění
  Hradec Králové
  300Kč - 330Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě,

Ráda bych Vám nabídla​ INTUITIVNÍ VÝUKU ANGLIČTINY PŘES SKYPE. Můj styl výuky podporuje tvořivost i logické myšlení a celkově je každá jednotlivá hodina taková malá alchymie toho, jak Vás co nejlépe podpořit a pomoci Vám si jazyk co nejvíce zažít.

Ano, velmi mě i inspirují zážitková pedagogika a dílo Marie Montessori, které mi přijdou, že se pěkně doplňují. Snažím se do výuky tyto přístupy vkládat, ale můj přístup je celistvý a záleží na každém​ studentovi, co zrovna potřebuje.

Prakticky: mám zkušenosti z výuky na jazykových školách (vedle vystudovaného jazyka na VŠ a jazykového certifikátu úrovně C1), takže už mám svůj styl trochu v ruce, ale stále ho vylaďuji a vylepšuji - (sebe)vzdělávání je proces, který má člověka bavit, můj styl se tedy hodí spíše pro lidi, kteří toto chápou.

Také NABÍZÍM UKÁZKOVOU HODINU AJ ZDARMA, abyste si vyzkoušeli, jestli by Vám má podpora vyhovovala. Když budete spokojeni, dohodneme se na další strategii (někdy je to i o ní).

Pro finanční představu:
- za 60min lekce si říkám 300 Kč
- za 90min lekce 430 Kč - tuto variantu u dospělých preferuji
- STUDENTŮM NABÍZÍM SLEVY
Začátečníkům a takovým těm věčně začínajícím studentům doporučuji zpočátku alespoň 2 hodiny týdně, aby to stálo za to.

Pokud Vás má nabídka oslovila, tak neváhejte a ozvěte se mi, pustíme se rovnou do toho, protože když nezačnete Vy, nikdo jiný to za Vás neudělá. :)

Těším se na Vás,
Martina :)Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci