Martina H.

Martina Hladilová
Účet ověřený:
 angličtina, anglický jazyk, angličtina online, anglický jazyk online
  Praha
  300Kč - 330Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, víkend,
  70% zodpovězených zpráv

Ahoj/Dobrý den :)

jmenuji se Martina, je mi 28 let, jsem velmi přátelský a společenský člověk a moc ráda v lidech probouzím nadšení a vášeň se učit... :)

Velmi mě přitahují alternativní přístupy ve výuce jako Montessori, Waldorfská pedagogika a podobně. Jsem takový nadšenec, že jsem tento školní rok vyjela do světa na zkušenou, abych tyto metody zažila v praxi, nechala se jimi inspirovat a začlenila je do svého vzdělávacího přístupu.

Obecně mám ráda ležérnost, neformálnost a vnímám, že to lidem pomáhá uvolnit se, cítit se dobře a celkově se rozpovídat. :)

Pokud hledáte nekonvenčního učitele s velmi empatickým a lidským přístupem, ráda Vám pomohou se v angličtině opravdu rozmluvit - sama se stále vzdělávám a rozvijím neformálními a tvořivými způsoby, a Vás podpořím tak, aby Vás učení i bavilo :) ;)

Soustředím se hlavně na mluvení, ráda tvořím dynamické hodiny, takže se mnou nepočítejte moc s nějakými učebnicemi přímo při výuce. :)

NYNÍ VYUČUJI POUZE PŘES SKYPE, nabízí to jak mě tak i Vám velikou míru flexibility, za což jsem moc vděčná.

Cena: 200 Kč / 60min lekce
(cena výše není aktuální, nejde mi upravit zde v systému)

PRVNÍ HODINU NABÍZÍM ZDARMA,
je to prostor k tomu, abychom se poznali, ujasnili si Vaše motivace, očekávání a skutečné časové možnosti. A v případě nespokojenosti můžete jít nezávazně dále. ;)

Já se s Vámi pro teď loučím, pokud Vás má nabídka zaujala, určitě mi napište :)
Vím, že pro Vás nemusí být lehké mluvit přes Skype, neznámým jazykem, s neznámým člověkem, ale není se čeho obávat, většina lidí se cítí úplně podobně a až mě poznáte, pochopíte, že se mnou se není čeho obávat :) ;)

Well, have a nice day and see you soon :)
Martina
:)Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci