Pavel Pokorný, Tábor - doučování v pohodlí Vašeho domova.Pavel P.

Pavel Pokorný
Účet ověřený:
matematika, anglický jazyk, angličtina, fotografie, čeština, počítačové sítě, práce na počítači, elektrotechnika, informační technologie, elektronika
Tábor, 39001
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 450Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
70% zodpovězených zpráv
9h průměrná rýchlost odpovědi

Doučuji nejčastěji středoškoláky - angličtina a matematika jsou nejžádanější předměty - většinou se studenti zaseknou na svých neznalostech z minulých ročníků, nebo ze ZŠ. Angličtinu také učíme na letních EnglishCamps. Rozhodně to není ostuda a společně vždy najdeme příčinu a zapracujeme na tom. Můj způsob učení je založen hlavně na kladení otázek, hledání skutečné příčiny problémů. Osvědčilo se mi to i v práci, když jsme připojovali k internetu cizince v Numitoru.
Za celou dobu vyučování a doučování (od roku 2011) jsem se nesetkal s reklamací, nebo nespokojeností. Vždy jsem v kontaktu se studentem přes Facebook, takže dobře koordinujeme výuku a změny.
Moje koníčky jsou elektronika, fotografování, povzbuzování. S manželkou máme 4-letého syna a bydlíme v centru v Táboře. Rád také fotím - APMphoto.
Pokud by pro někoho byla problém cena, můžeme se dohodnout (zavolat na 777993441), nicméně můj čas je teď vzácný, proto mám cenu vyšší.

Vyučované obory: matematika, angličtina, fotografování, čeština pro cizince, elektro, obecná školní příprava, technologie, PC: Základy, PC: Ostatní programyReference

Dcera získala sebevědomí a jistotu v matematice i angličtině. Mohu doporučit

Robert N. - 1. 2. 2018

Pana Pokorného můžeme jenom doporučit. Syn si je sám sebou jistější a v matematice se zlepšil.

Hana H. - 7. 11. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci