Doučím němčinu kvalitněMagda V.

Magda Venerová
Účet ověřený:
německý jazyk - státní zkouška
Bučovice, 68501
Doučuje i přes skype / internet
po obědě, večer, víkend,
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Magda a němčinu doučuji již čvrtým rokem. Mám složený mez. Göethe certifikát, viz.přiložené foto. Chtěla bych uvést, že své znosti stále zdokonaluji, což je možné srovnat v přiložené fotodokumentaci. Forma vyúky je buď osobní, nebo přes Skype.
Doučuji studenty na maturitní zkoušku, vysokoškolské studenty, připravuji žáky základních škol, ale i pracujíci v zahraničí, či u nás republice, neboť znalosti němčiny pořebují ve svém povolání. Věková hranice je opravdu neomezená. Vždy se snažím maximálně přizpůsobit požadavkům studujícího, tak abychom dosáhli požadovaného cíle. I časově jsem flexibilní.
Pokud jsem tě (Vás) oslovila, neváhej(te) a ozvi(ěte) se! S úsměvem zvládneme i nemožné!Reference

Paní Venerová je velmi přátelská, spolehlivá a opravdu naučí. Umí vše vysvětlit. Oceňuji spolehlivost - na každou hodinu měla připraveny veškeré materiály, se kterými jsme pracovali. S časem výuky se snaží maximálně vyhovět. Na každou zkoušku jsem byl perfektně připraven. U paní Venerové jednoznačně převyšuje kvalita výuky cenu, kterou paní Venerová za doučování nabízí.

Pavel Č. - 28. 6. 2019

Skvělá učitelka,přátelská a pečlivá, umí vysvětlit, tak aby to druhý pochopil. Osobní a individuální přístup je skvělý. Nemohu nic vytknout a jen doporučit.

Jiři K. - 28. 6. 2019

Pani Magda V. je naozaj skvelá a príjemná doučovateľka nemčiny. Vždy trpezlivo a zrozumiteľne vysvetlila všetko čo mi nebolo jasné. Taktiež sa mi veľmi páčil osobný a individuálny prístup, témy na diskusiu prípadne články na čítanie boli vždy prispôsobené tematicky aj úrovňou jazykových schopností. Veľmi odporúčam.

Henrieta Š. - 27. 6. 2019


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci