Anglicky či německy jako po másle! Kolín :-) Více o mne na webu: zamakejnasveanglictine.czPetra K.

Petra Káninská
Účet ověřený:
anglický jazyk, angličtina - konverzace, anglický jazyk - certifikáty, německý jazyk, český jazyk, francouzský jazyk - začátečník, akustická kytara, klasická kytara
Kolín, Kolín, 28002
Doučuje i přes skype / internet
350Kč - 360Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
100% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Doučuji AJ + NJ - oba jazyky mám vystudované a ukončené magisterskými státními zkouškami. Ušiju Vám lekce na míru, dle Vašich potřeb. Nyní pokračuji v doktorském studiu anglického jazyka. Učím všechny věkové kategorie, jak osobně, tak přes Skype či mobilní telefon :-) Pomohu Vám výrazně zdokonalit Vaši konverzaci, slovní zásobu, gramatiku, přípravit se na jazykový certifikát či maturitní zkoušku apod. a také Vás naučím jazyk tak, abyste se v anglicky mluvících krajinách skutečně domluvili! Teším se na Vás.
Můj web: zamakejnasveanglictine.cz
Kontakt: 774 919 019Reference

s výukou jsem byl spokojen, slečna ( nebo paní ) vyšla vstříc s časem, doučování proběhlo v sobotu, v týdnu nemám čas. s cenou jsem spokojen i s průběhem výuky.

Pavel S. - 25. 2. 2019

Super, bezvadný přístup. Slečna lektorka se mi snaží co nejvíce pomoci, jsem moc spokojená.

Kristýna K. - 12. 10. 2017

S lektorkou som veľmi spokojná, má obrovské jazykové znalosti širokospektrálne zamerané na všetky oblasti oboch jazykov. Výučba s ňou je vždy veľmi príjemná a uvoľnená, taktiež mi vždy veľmi ochotne pomôže po telefóne aj s prekladmi do angličtiny. Jej jazykové služby využívam už takmer rok a pol a bola to tá najlepšia voľba, ktorú som mohla urobiť :) Thank you so much :)

Nikoleta M. - 12. 9. 2017

Velmi vstřícná o ochotná, vyšla mi vstříc. S její prací jsem velmi spokojená.

Klára V. - 10. 9. 2017

Slečna je naprosto úžasná, doučovala dceru 1 rok (chodí na víceleté gamnázium). Vždy vysvětlila, pokud jsme potřebovali něco navíc, řešila i po Skypu. Všem doporučuji. Tento rok však začala studovat mimo Prahu a nemůže dojíždět. Škoda...

Romana N. - 24. 8. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci