Lucie R.

Lucie Rejmanová
Účet ověřený:
 matematika - zš, anglický jazyk - začátečník, český jazyk - pravopis, anglický jazyk - pokročilý, Word, Excel, PowerPoint, základy práce s počítačem
 Jičín, Nová Paka, Hořice, Hradec Králové
  120Kč - 150Kč za 60 minut
  po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  100% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Krásný den,
ráda bych se Vám tímto představila, jmenuji se Lucka a momentálně jsem ve 4. ročníku na SŠ, obor Sociální činnost, každý rok máme povinnou školní praxi, v 1. ročníku jsem absolvovala týdenní praxi v Dětské zrakové léčebně v Dvoře n/L., ve 2. r. jsem byla dva týdny v ZŠ a MŠ při Fakultní nemocnici HK, kde bylo mou hlavní činností doučování a vymýšlení zábavy pro děti. Ve třetím ročníku jsem strávila 2 týdny v Nízkoprahovém klubu Exit v Jičíně. Každá praxe mi dala mnoho zkušeností v práci s dětmi.
Vždy jsem doučovala, ale byli to především lidé z mého blízkého okolí (kamarádi, příbuzní). Dávám přednost dlouhodobému doučování, ale nebráním se ani nárazové pomoci s přípravou do školy.
Matematika na ZŠ mi vždycky šla a měla jsem ji ráda a angličtinu mám také velice ráda, na základní škole mi angličtina sice šla, ale měla jsem problémy se slovní zásobou a chaos v gramatice (i tak jsem měla 1), ale po přechodu na SŠ jsem na sobě začala pracovat, nyní nemám problém číst knížky v angličtině ani mluvit, a proto si myslím, že šanci na to zlepšit se má každý, jen je důležité ji využít. :)
Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

S přáním hezkého dne,
Lucka.Reference

Lucka je super, s vnučkou si rozuměla a uměla udržet její pozornost. Jsme spolu domluveny na další školní rok.

Olga G. - 23. 6. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci