Lucie R.

Lucie Rejmanová
Účet ověřený:
matematika - zš, anglický jazyk - začátečník, český jazyk - pravopis, anglický jazyk - pokročilý, Word, Excel, PowerPoint, základy práce s počítačem
Jičín, Nová Paka, Hořice, Praha, 50601
200Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
9h průměrná rýchlost odpovědi

Krásný den,
ráda bych se Vám tímto představila, jmenuji se Lucka a akorát jsem dokončila SŠ, obor Sociální činnost, každý rok jsme měli povinnou školní praxi, v 1. ročníku jsem absolvovala týdenní praxi v Dětské zrakové léčebně ve Dvoře Králové n/L., ve 2. r. jsem byla 2 týdny v ZŠ a MŠ při Fakultní nemocnici v HK, kde bylo mou hlavní činností doučování a vymýšlení zábavy pro děti. Ve 3. ročníku jsem strávila 2 týdny v Nízkoprahovém klubu Exit v Jičíně. Ke konci loňského roku jsem měla praxi v Dětském diagnostickém ústavu v Hradci Králové, takže mám zkušenosti i s dětmi s poruchami chování (ADHD, ...) či s poruchami učení. Letos jsem byla na praxi ve Speciální ZŠ a praktické škole v Hradci Králové, kde jsem pracovala s dětmi s mentálním postižením či autismem. Každá praxe mi dala mnoho zkušeností v práci s dětmi.
Vždy jsem doučovala, ale byli to především lidé z mého blízkého okolí (kamarádi, příbuzní). Dávám přednost dlouhodobému doučování, ale nebráním se ani nárazové pomoci s přípravou do školy.
Matematika na ZŠ mi vždycky šla a měla jsem ji ráda a angličtinu mám také velice ráda, na základní škole mi angličtina sice šla, ale měla jsem problémy se slovní zásobou a trochu chaos v gramatice, ale po přechodu na SŠ jsem na sobě začala pracovat, nyní nemám problém číst knížky v angličtině a ani mluvit, a proto si myslím, že šanci na to zlepšit se má každý, jen je důležité ji využít. Mimo doučování se věnuji fotografování, především portrétů. :)
Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

S přáním hezkého dne,
Lucka.Reference

Lucka dnes u nás byla poprvé, byla moc milá a moje třináctiletá dcera si doučování moc chválila. Těšíme na další hodiny. Zatím moc děkujeme. Dana Š.

Dana Š. - 2. 10. 2017

Lucka je super, s vnučkou si rozuměla a uměla udržet její pozornost. Jsme spolu domluveny na další školní rok.

Olga G. - 23. 6. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci