Eliška N.

Eliška Němečková
Účet ověřený:
 matematika - zš, matematika - sš, anglický jazyk, český jazyk, chemie - zš, fyzika - zš, fyzika - sš, německý jazyk - zš
 Praha, Tábor, Chýnov
  300Kč - 310Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj všem :-) Jmenuji se Eliška a je mi 19 let. Právě jsem odmaturovala na gymnáziu z předmětů český jazyk, anglický jazyk, chemie, fyzika a biologie. V současné době se připravuji na studium lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Znalost anglického jazyka mohu podložit certifikátem CAE - Certificate in Advanced English na úrovni C1.
Věřím, že pokud se učíme jen mechanickým drilem, obvykle získané znalosti rychle zapomeneme, pokud je nepoužíváme denně. Proto je šikovnější učit se věcné informace v nějakém kontextu, souvislosti. Pamatujeme si je pak déle, případně navždy.
Své doučování se snažím vést tak, aby se moji "svěřenci" dokázali velmi rychle zorientovat a vytvořit si logickou úvahu, aby dokázali skutečně chápat význam učeného materiálu a ne jen brouzdat „po povrchu“ – jen odříkat text nazpaměť. Snahou je, aby dokázali nejen vysvětlit, jak něco je, ale i proč to tak je a případně, jak by to mělo správně být :-).Reference

Supr přístup k výuce,dodá potřebné materiály a vše vysvětlí tak,aby to žákovi bylo co nejvíce jasné. Mohu jenom doporučit.

Lucie D. - 9. 8. 2017

Jsem velmi spokojen. Doporučuji!

Miroslav J. - 25. 6. 2017

Příjemné a svědomité děvče,připravila syna na přijímací zkoušku na gymnazium na 100%

Jan T. - 25. 6. 2017

Veliká spokojenost! Mohu jen doporučit.

Hana P. - 25. 6. 2017

Slečna Eliška je milá a příjemná, má k dětem velice hezký přístup a pod jejím vedením má výuka dobrý směr. Dcera je spokojená.

Alena D. - 25. 6. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci