Jana D.

Jana Dorazilová
Účet ověřený:
matematika - zš, matematika - sš, chemie
Ostrava, Brno, 72200, 63800
150Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
11h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj,

jmenuji se Jana a jsem čerstvou absolventkou Ing. studia fakulty chemické VUT v Brně. Jelikož jsem absolvent technického oboru, který je postavený především na logickém uvažování, zakládám si na tom, aby studenti látku pochopili a neučili se ji zbytečně jako básničku.

Doučuji již 2 roky a za tu dobu jsem zvládla připravit mnoho studentů k přijímacím zkouškám na SŠ, jiným vysvětlit chemické názvosloví, redoxní rovnice a jiné problematické látky z chemie a zachránit dvě slečny od propadnutí z matematiky.

Jsem ochotná doučovat v Brně nebo Ostravě.

Těším se na spolupráci. :)Reference

Jana mě doučuje z matematiky (sš). Nejenom že mě začala bavit, ale také o proti dřívějšku v ní vidím "systém", který jsem postrádala. Je perfektní! Dokáže pomoci snad ve všech směrech. Je vtipná , milá a ani nevnímáte že se vůbec něco učíte :) I když se nechystám, ale troufla bych si s ní i na maturitu z matematiky. Doporučuji!

Katka - 3. 7. 2017

Ahoj, Jana mě doučovala biochemii, a musím říct, že to bylo perfektní! Byla milá, příjemná, a na hodiny chodila připravená, a dokonce i když jsem měl otázky mimo její přípravu, vždycky mi na moji otázku odpověděla. Maximálně doporučuji!

Jan K. - 21. 6. 2017


Kontaktní formulářNapsat referenci