Luboš C.

Luboš Chlanda
Účet ověřený:
účetnictví, ekonomie, daňová evidence
Dolany u Olomouce, 78316
Doučuje i přes skype / internet
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Je mi čtyřiadvacet let. Mám vystudovanou Obchodní akademii v Olomouci, mám za sebou pětiletou praxi v oblasti vedení účetnictví. Mám více jak dvouletou praxi na pozici lektor účetnictví (mzdové, podvojné, jednoduché). V současné době vlastním živnostenský list na účetní a lektorské služby. Spolupracuji se vzdělávacími agenturami Škola Populo, jazyková škola Lingua a v neposlední řadě Romea o.p.s. Je pro Vás účetnictví velkým strašákem? Nevíte, co znamenají pojmy Má dáti a Dal? Tak to je nejvyšší čas s tím něco udělat. Tak se prosím podívejte na mé webové stránky - www.luboschlanda.cz - začněte třeba trošku zábavněji, a to prostřednictvím účetního pexesa, které najdete v sekci on-line kurzy.Reference

Velice chytrý člověk, který ví, o čem mluví. Po zahájení pravidelného doučování, se můj prospěch v účetnictví velice zlepšil. Příprava na písemky skvělá, pomoc s domácími úkoly také.

Patrik C. - 13. 1. 2020

Výborná příprava na zkoušku z učetnictvi. Velmi doporučuji!

Max P. - 13. 1. 2020

Díky pani Chlandovi jsem zvládla reparát i maturitu z účetnictví levou zadní. Na začátku našich doučování jsem neuměla doslova nic, i ty základy mi dělaly problém. Měl se mnou svatou trpělivost, vše mi skvěle vysvětlil a díky němu mám účetnictví i ráda - dřív jsem ho nenáviděla. Nikdy mu nebudu moct dostatečně poděkovat za to, co pro mě udělal a co mě všechno naučil za krátkou dobu. Proto pana Chlandu doporučuji na 100%, myslela jsem, že je nemožné, abych zvládla reparát i maturitu, ovšem on mě vyvedl z omylu. Jedno velké díky !

Kristýna M. - 10. 9. 2019

S panem Chlandou jsem nadmíru spokojená. Za krátkou dobu mě naučil to, co ve škole nedokázali. Je velmi ochotný, milý a komunikace s ním je perfektní. Vše skvěle vysvětlí, připravuje mě k reparátu a potom k maturitě, díky němu se toho už tolik nebojím. Dodal mi sebevědomí a díky němu mě účetnictví začalo i bavit. Doporučuju !!

Kristýna M. - 6. 8. 2019

Luboš Chlanda, člověk který má u mě veliký respekt, připravil mne perfektně na maturitu, kterou jsem zvládl díky jeho profesionalitě téměř na výbornou. Je velmi časově flexibilní a vždy vyjde vstříc. Za mě jeden z nejlepších vyučujících v České republice!

Adam S. - 30. 5. 2019

Nejlepší doučovatel co znám, kompletně mě připravil na maturitu, doporučuji!

Dominik T. - 30. 5. 2019

Hodnotím velice kladně.Za pár hodin vysvětlil dceři víc než paní učitelka za čtyři roky.Moc děkuji.

Denisa K. - 17. 5. 2019

Pan Luboš Chlanda je velmi sympatický a trpělivý. Doučování s ním mne velmi baví, vše vysvětluje srozumitelně. Z účetnictví jsem propadala, nyní mám i jedničky a účetnictví rozumím. Velmi mi pomohl. Podle mého názoru patří mezi nejlepší doučovatele. Jsem naprosto spokojená.

Tereza F. - 16. 5. 2019

Velice přívětivý, sympatický, ochotný a dokonalá spolupráce a profesionální jednání. Všem doporučuji, protože účetnictví pro mě bylo doslova strašákem a teď, po pár hodinách se na další hodiny s Panem Lektorem velice těším. Ve zkratce 100% spokojenost.

Jirka S. - 5. 4. 2019

Ochotný, velmi příjemný komunikativní doučující. V našem případě doučuje zdravotně postiženého syna, bezproblémová domluva a přizpůsobení termínů aktuálnímu zdravotnímu stavu a trpělivost při vysvětlování. Vždy skvěle připraven na aktuální téma. Všem doporučuji

Martina K. - 14. 3. 2019

Diky panu Lubošovi jsem se naučil na zkoušku z účetnictví během pár hodin a to přes skype!! Přístup a znalosti excelentní. Vystřídal jsem hodně doučovatelů ale tento byl jednoznačně nejlepší, všechno vám vysvětlý tak aby jste to pochopily. Jestli se trápíte z účetnictvím tak neni nikdo vhodnější. Doporučuji !!!

Adam Š. - 19. 1. 2019

Lektora hodnotím na výbornou, je trpělivý, účetnictví vysvětluje, tak že by se ho naučil každý, je vstřícný a ochotný. Všem doporučuji.

Michaela L. - 4. 1. 2019

Hodnotím jen kladně,je trpělivej,vše důkladně vysvětlí a probere, a taky co je důležité,díky jeho pomoci jsem úspěšně složil z účetnictví maturitní zkoušky. Všem jen mohu doporučit,je to špičkový lektor.Skuste a výsledky máte zaručené.

Pavel M. - 17. 9. 2018

Kdykoliv jsem potřeboval tak mi byl maximálně nápomocen. Doporučuji !!!

Radek B. - 20. 4. 2018

Pan je velice ochotný a účetnictví velice rozumí. Můžu jen doporučit

Sandra S. - 31. 3. 2018

Byl jsem spokojen.

Marian H. - 8. 3. 2018

Jsem moc spokojená. Vysvětluje srozumitelně a je velmi ochotný :-)

Klára K. - 23. 2. 2018

Tohoto Lektora z účetnictví hodnotím velmi kladně. Znalosti v oboru i skvělý přístup.Doporučuji. Pavel P. - 16. 11. 2017

Pavel M. - 17. 11. 2017

Naprosto skvělý přístup i znalosti v oboru.Doporučuji.

Renata Č. - 17. 11. 2017

Tohoto Lektora z účetnictví hodnotím velmi kladně. Je to doslova dravec ve svém oboru. S tímto lektorem mám už pár hodin za sebou a věřím,že mě plně naučí v tomto oboru pracovat. Doporučuji všem."

Pavel M. - 16. 11. 2017


Kontaktní formulářNapsat referenci