Jana B.

Jana Bečánová
Účet ověřený:
 matematika - sš, matematika - zš, informatika - zš, informatika - sš, informatika, český jazyk, ruský jazyk, anglický jazyk - zš, vlastivěda, zeměpis, geografie - zš, geometrie, výtvarná výchova, výtvarné umění, projektový management, marketing - sš, marketing - vš, ekologie, psaní prací, základy práce s počítačem, malování, čtení
  Praha
  100Kč - 260Kč za 60 minut
  po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  20% zodpovězených zpráv
  3h průměrná rýchlost odpovědi

Doučuji po Praze. U žáka doma, kavárny pokud nejde o malování, a u mne doma. Zde je možné při malování využívat malířský stojan. Cena bude zahrnovat i případné nakopírované materiály, nebo u vysokoškolských předmětů materiály na flash disku či zaslání pomocí Fb, emailu, skype.

Možnost se věnovat malířským technikám, naučit triky pro malování, vizování, proporce. Kresby tužkou, tuší, pastelky, pastely, malba temperou, akvarelem a akrylem.
Nutnost vlastnit pomůcky, kterým se chce věnovat, špejle, čtvrtky A4 a A3 a akvarelové čtvrtky A3. Při kresbě pastelami nutno mít sprej fixativ. Vyučování a jednotlivé techniky se odvíjí podle věku dítěte.

Možnost spojit doučování i s hlídáním dítěte. Mám zkušenosti i s výukou menších dětí (1. stupeň ZŠ)Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci