Lucie H.

Lucie Hanusova
Účet ověřený:
 anglický jazyk, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - zš, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - příprava na maturitu, český jazyk, český jazyk pro cizince, španělština - začátečník, katalánština začátečník
  Žďár nad Sázavou, Brno, Velké Meziříčí
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  100% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den, vyučuji anglický a český jazyk. Pokud je třeba, tak učím i jednorázově na nějakou zkoušku/popř. slohovou práci (ale o tom nejlépe když vím předem, málokdy jsem k dispozici když si vzpomenete na poslední chvíli:-))

*

Prosím neplýtvejte svým ani mým časem a pište jen v případě vážného zájmu. Jsem ochotná spolupracovat dlouhodobě i jednorázově, ale jen za seriozních podmínek.


Děkuji a budu se těšit. :-)

Lucie

P.S. Často vyjíždím do zahraničí a žila jsem v UK. Certifkát mám.Reference

Jestli hledáte kvalitní a trpělivou lektorku, někoho před kým se nemusíte cítit hloupě za vaše nedostatky v jazyce, tak doporučuji rozhodně Lucii. V angličtině jsem se posunula, pochopila ji a s přehledem jsme společně zvládli cíl, kterým byla maturita. Děkuji za všechno :)

Martina V. - 27. 5. 2018

Určitě můžu doporučit. Lucka se nám hodně věnovala, vždycky byla ochotná pomoct a na hodinu byla vždy připravená. :)

Simona Z. - 17. 5. 2018

Byla jsem velmi spokojená, super přístup k učení, časová flexibilita, připravenost na hodinu. :) Angličtina mi předtím nikdy nešla a díky Lucce jsem z angličtiny odmaturovala. Moc děkuji! :)

Kamča - 20. 12. 2017

Lucka je vždy dobře připravena na hodinu a vždy vyhoví mému požadavku. Jsem velice spokojena.

Magdaléna Z. - 18. 12. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci