DOUČOVÁNÍ AJ a IJ - Specializace k MATURITĚ ! a výuka DĚTÍ !Michaela V.

Michaela Vaňková
Účet ověřený:
 anglický jazyk, italský jazyk
 České Budějovice
  150Kč - 250Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Míša a jsem absolventkou Filozofické fakulty na Jihočeské univerzitě - obor Italský jazyk. Ráda naučím angličtinu a italštinu a to jak pro potřebu zkoušek, tak i pouze pro radost. S doučováním mám několikaletou praxi. Doučuji již od roku 2014. Specializuji se především na MATURITU z angličtiny a k dispozici mám učebnice k přípravě na maturitu 2018. Pokud se nepotřebujete naučit jazyk na zkoušku, tak je možné se ho naučit zábavnou formou hry a to hlavně cizojazyčným pexesem nebo kvartetem. Anglicky nebo italsky naučím i vaše děti a to samozřejmě formou hry, která je bude velmi bavit a nebudou mít pocit, že se něco musí šprtat. K dispozici mám soukromou učebnu v centru města s veškerým vybavením. V případě, že nemůžu učit já, je schopná učit má kolegyně, studentka anglického jazyka na Jihočeské univerzitě.Reference

Doučování od Míši mi dost pomohlo. Snažila se mi všechno hezky vysvětlit a poskytnout spoustu materiálů :) Moc děkuji za hodiny angličtiny a slečnu rozhodně doporučuji.

Karolína H. - 28. 1. 2018

Doučování s Míšou musím jen doporučit. Potřebovala jsem doučování angličtiny na certifikát. Hodiny byly dobře organizované, výuka probíhá velice individuálně, vždy se vyjde vstříc. Můžu jen doporučit.

Michaela V. - 20. 1. 2018

Chodil jsem k Míše na doučování angličtiny 2 roky a připravila mě k maturitě jako nikdo jiný. Vše co jsem potřeboval tak jednoduše ale důkladně vysvětlí, pokaždé si na hodinu dopředu připravila materiály k výuce. Pokaždé mi na jakoukoli otázku dokázala zodpovědět. Hodiny dokáže pojmout i vtipnou formou, hrama a další. Ke každému se chová velmi mile. Cena doučování je velmi slibná na její kvality. Musím vřele doporučit.

Tomáš M. - 5. 1. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci