DOUČOVÁNÍ AJ a IJ - jazyk na DOVOLENOU nebo na ZÁPOČTY a ZKOUŠKY !Michaela V.

Michaela Vaňková
Účet ověřený:
anglický jazyk, italský jazyk
Hroznová 47/15 České Budějovice
150Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
doučuje i skupiny
90% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Míša a jsem absolventkou Filozofické fakulty na Jihočeské univerzitě - obor Italský jazyk. Ráda naučím angličtinu a italštinu a to jak pro potřebu zkoušek, tak i pouze pro radost. S doučováním mám několikaletou praxi. Doučuji již od roku 2014. Naučím angličtinu a italštinu jak na dovolenou tak na zkoušky nebo zápočty. Pokud se nepotřebujete naučit jazyk na zkoušku, tak je možné se ho naučit zábavnou formou hry a to hlavně cizojazyčným pexesem nebo kvartetem. Anglicky nebo italsky naučím i vaše děti a to samozřejmě formou hry, která je bude velmi bavit a nebudou mít pocit, že se něco musí šprtat. K dispozici mám soukromou učebnu v centru města s veškerým vybavením. V případě, že nemůžu učit já, je schopná učit má kolegyně, studentka anglického jazyka na Jihočeské univerzitě. Cena za individuální lekci je 250,- Kč. Pokud jsou na lekci dvě a více osob, pak je cena 150,- Kč za osobu na hodinu.Reference

Jsem velmi spokojená, Míša je vynikající, umí vše výborně vysvětlit, hodiny jsou zábavná, vždy uteče ani nevím jak. Pokrok jsem poznala hned po pár lekcích. Dokonale dokáže připravit na maturitu. Mohu jedině doporučit!!!!!!!

Pavla J. - 17. 5. 2018

S Míšou jsem maximálně spokojená. Chodím k ní několik měsíců a hodiny mě neskutečně víc a víc baví. Než sem začala docházet na její hodiny měla jsme problém cokoliv říct. Líbí se mi otevřený způsob výuky, že mimo to co pro nás má připravené, tak je kdykoliv ochotna nám vysvětlit, cokoliv nás zajímá. Snaží se nás "rozmluvit", což je pro mě podstatné, abych dokázala překonat svůj ostych a mluvit a mluvit. Probíráme gramatiku, konverzujeme, dostáváme domácí úkoly,.... Výuka s ní mě baví, vše mi dokáže vysvětlit.K tomu všemu je přátelská,milá,usměvavá a je s ní sranda. ... Míšu mohu jen doporučit!

Martina J. - 17. 5. 2018

Doučování od Míši mi dost pomohlo. Snažila se mi všechno hezky vysvětlit a poskytnout spoustu materiálů :) Moc děkuji za hodiny angličtiny a slečnu rozhodně doporučuji.

Karolína H. - 28. 1. 2018

Doučování s Míšou musím jen doporučit. Potřebovala jsem doučování angličtiny na certifikát. Hodiny byly dobře organizované, výuka probíhá velice individuálně, vždy se vyjde vstříc. Můžu jen doporučit.

Michaela V. - 20. 1. 2018

Chodil jsem k Míše na doučování angličtiny 2 roky a připravila mě k maturitě jako nikdo jiný. Vše co jsem potřeboval tak jednoduše ale důkladně vysvětlí, pokaždé si na hodinu dopředu připravila materiály k výuce. Pokaždé mi na jakoukoli otázku dokázala zodpovědět. Hodiny dokáže pojmout i vtipnou formou, hrama a další. Ke každému se chová velmi mile. Cena doučování je velmi slibná na její kvality. Musím vřele doporučit.

Tomáš M. - 5. 1. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci