Daniel K.

Daniel K
Účet ověřený:
 německý jazyk
  Hradec Králové
  200Kč - 250Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  100% zodpovězených zpráv
  27h průměrná rýchlost odpovědi

Vítejte na mém profilu!

Mé jméno je Daniel a jsem studentem 3. ročníku Karlovy univerzity v Praze. Nabízím doučování němčiny od začátečníků až po pokročilé (úrovně A1 - C1). Doučování němčiny se věnuji již 7. rokem a doučuji zejména studenty základních a středních škol, ale také ty, kteří němčinu potřebují v zaměstnání, nebo prostě chtějí vycestovat do zahraničí. Jsem rovněž držitelem mezinárodně uznávaného jazykového certifikátu Goethova institutu (úroveň C1).

Při doučování se vždy zaměřuji na to, co studenti v danou chvíli potřebují nejvíce. Často to bývá vysvětlení určité gramatiky a její následné procvičení. Většina studentů také oceňuje, že disponuji velkým množstvím vlastních materiálů, které jsem připravil na téměř všechny gramatické oblasti. Mimoto mívám také konverzační hodiny, neboť někteří studenti gramatiku ovládají, ale potřebují trénovat schopnost vyjadřovat se a skládat věty, což činí v dnešní době mnoha studentům problémy.

Jako místo konání doučování upřednostňuji Studijní a vědeckou knihovně v Hradci Králové, ale po domluvě je možné konat doučování i u vás doma, příp. u mě doma. Rovněž doučování v okolí Hradce Králové je po domluvě možné.

V případě, že tě můj profil zaujal, se budu těšit při první hodině němčiny!

Informace o ceně: od 1. 9. 2017 je cena za 60 minut výuky 250,-.Kontaktní formulář


Napsat referenci