Maria B.

Maria Bakosova
Účet ověřený:
 chemie
  Brno
  190Kč - 200Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  100% zodpovězených zpráv
  4h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj, som študentkou 5. ročníku medicíny a už päť rokov úspešne pripravujem na prijímačky na medicínu, farmáciu alebo veterinu z chémie. Viem, čo na prijímačkách vyžadujú a čo chýba v osnovách gymnázií a SŠ, poznám tipy a pomôcky, vysvetľujem aj od úplne nuly. Poskytujem materiály. Pravidelne študentov testujem a motivujem, snažím sa, aby ich to bavilo a látke rozumeli a nie sa učili naspamäť. Viac info cez mail a mobil. Teším sa na Teba!Reference

Všechno super, moc fajn a ochotná holka! Trpělivá a opravdu mi pomohla :) Jako velké plus považuji,že i vemeno jako já jsem vše pochopila, vysvětlila mi vše jednoduše a vše měla připravené předem :)

Lea M. - 24. 1. 2018

Maruška je skvělá, moc příjemná a mě zvládla zasvětit do chemie jako úplného začátečníka s tím, že za rok jsem zvládla přijimačky na VŠ. Doporučuji.

Gabriela M. - 12. 9. 2017

Maruska je jednoduse ta nejlepsi doucovatelka, kterou znam. Hrozne moc mi pomohla se pripravou na prijmacky na lekarskou fakultu. Vse srozumitelne vysvetli, ukaze na prikladech, proste absolutni pecka :) Muzi jen doporucit!!!

Marek H. - 5. 9. 2017

Nejlepší doučovatelka, jakou trh vůbec může poskytovat. Velmi trpělivá, na hodiny má vše připraveno dopředu a nechodí pozdě. Látku vysvětlí srozumitelně a dopodrobna, ale zase Vás neučí nic zbytečně, co na přijímačkách není (pokud ovšem nechcete - nechtějte...). Za její velké plus považuji, že doučuje i blbečky a dokonce úspěšně. (rozuměj mě) Tip na závěr: Vždy byste měli mít po kapsách pár tabulek čokolád, kdybyste svojí (ne)vědomostí Marušku lehce podráždili (stává se velmi zřídka, jinak je to sluníčko), poté doporučuji čokoládu vytáhnout a přinejmenším půlku obětovat, pak už bude svět zase v pořádku.

Samir A. - 4. 9. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci