Ondřej O.

Ondřej Odehnal
Účet ověřený:
 anglický jazyk, čeština pro cizince, výživový plán
  Brno
  180Kč - 250Kč za 60 minut
  po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravím,

mám za sebou 6 pracovních let v anglicky mluvících zemích (Anglie, Skotsko, Kanada, Nový Zéland). Zkušenosti s doučováním angličtiny. Zaměřuji se výhradně na konverzaci, ale rád pomohu i s gramatikou. I když si nejste naprosto jisti s výslovností či gramatikou, nejlepším způsobem jak se zlepšit je aktivně poslouchat, a poté opravdu mluvit, protože to je to nejdůležitější pro zlepšení v cizím jazyce. V ideálním případě bych se studentem mluvil celou hodinu jen anglicky, a to o jeho zálibách, studiu apod. Cílem je, aby se student po naši konverzaci cítil komfortněji a uvolněněji v mluveném anglickém projevu. Můžeme pracovat i na výslovnosti, a tím předejít nepříjemné czenglish :)

! Also offer Czech conversations for foreigners !

Mým velkým zájmem je i zdravá výživa. Nabízím i sestavení výživového plánu na míru s výpočtem všech potřebných makro i mikro nutrientů.Reference

Dobrý den, Ondřej je opravdový sympaťak. Je inteligentní a má dobrý smysl pro humor. Jeho znalost anglického jazyka je opravdu excelentní a je slyšet, že strávil nějaký čas v anglicky mluvící zemi. Jako rodilý mluvčí ze Spojených Států mohu konstatovat jeho výborné zvládnutí angličtiny a mohu ho bez obav doporučit. Mimochodem moc šikovně mě vysvětlí českou gramatiku.

David C. - 15. 9. 2017

Ondřej je sympatický, dá se s ním hovořit o mnoha různých tématech, pomůže Vám s konverzací i když to jde ze začátku velmi pomalu, postupně se rozmluvíte. Doporučuji.

Olga Ž. - 7. 9. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci