Ondřej O.

Ondřej Odehnal
Účet ověřený:
 anglický jazyk, čeština pro cizince, výživový plán
  Brno
  270Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravím,

mám za sebou 6 pracovních let v anglicky mluvících zemích (Británie, Kanada, Nový Zéland). Tedy každodenní komunikace. Půlroční zkušenost s doučováním angličtiny v Brně. Výhradně konverzace, ale rád pomohu i s gramatikou kdykoliv je třeba (velmi mi k tomu pomáhají učebnice Raymonda Murphyho English Grammar in Use, dále poté New English File, Email English a mnoho dalších). Hodiny jsou tzv. tailor made, čili šité na míru dle konkrétní potřeby studenta. K oživení mám v zásobě i desítky her, zaměřené jak na konverzaci, tak i gramatiku.

I když si nejste naprosto jisti s výslovností či gramatikou, nejlepším způsobem jak se zlepšit je aktivně poslouchat, a poté opravdu mluvit, protože to je to nejdůležitější pro zlepšení v cizím jazyce.

V ideálním případě bych se studentem mluvil celou hodinu jen anglicky, a to o jeho zálibách, studiu či jiných konkrétních tématech. Cílem je, aby se student po naši konverzaci cítil komfortněji a uvolněněji v mluveném anglickém projevu a aby i plně porozuměl gramatice. Můžeme pracovat i na výslovnosti, a tím předejít nepříjemné czenglish :). Zadání různých úkolů na doma je samozřejmostí. Doučuji u studenta, na veřejném místě nebo i přes skype.

! Also offer Czech conversations for foreigners !

Mým velkým zájmem je i zdravá výživa. Nabízím i sestavení výživového plánu na míru s výpočtem všech potřebných makro i mikronutrientů. Téma zdravé výživy jde koneckonců i propojit s hodinou anglické konverzace :)Reference

Ondra je dobrý učitel, má skvělou angličtinu a lekce s ním jsou zábava. Dobře se s ním rozvíjí konverzace na různá témata, přičemž se neváhá přizpůsobit vašim zájmům. V rámci přípravy na další lekci zásobuje studenta zajímavými videi k poslechu, na kterých lze stavět následnou konverzaci. Lekce s ním mi pomohli v rozmluvení se a odbourání bloku z dělání chyb. Děkuji a doporučuji!

Lucie V. - 30. 10. 2017

Dobrý den, Ondřej je opravdový sympaťak. Je inteligentní a má dobrý smysl pro humor. Jeho znalost anglického jazyka je opravdu excelentní a je slyšet, že strávil nějaký čas v anglicky mluvící zemi. Jako rodilý mluvčí ze Spojených Států mohu konstatovat jeho výborné zvládnutí angličtiny a mohu ho bez obav doporučit. Mimochodem moc šikovně mě vysvětlí českou gramatiku.

David C. - 15. 9. 2017

Ondřej je sympatický, dá se s ním hovořit o mnoha různých tématech, pomůže Vám s konverzací i když to jde ze začátku velmi pomalu, postupně se rozmluvíte. Doporučuji.

Olga Ž. - 7. 9. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci