Ondřej O.

Ondřej Odehnal
Účet ověřený:
 anglický jazyk, čeština pro cizince, výživový plán
  Brno
  250Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravím,

mám za sebou 6 let práce (Británie, Kanada, Nový Zéland) a cestování (nejen) v anglicky mluvících zemích. Tedy každodenní komunikace. Téměř roční zkušenost s doučováním angličtiny v Brně (jazykovky i individuálky). Mám ŽL, neni tedy problém vystavit fakturu.

Gramatiku probereme kdykoliv je potřeba (velmi tomu napomáhají učebnice Raymonda Murphyho English Grammar in Use a jiné), nicméně hlavně budeme mluvit:) .

Hodiny jsou tzv. tailor made, čili šité na míru dle konkrétní potřeby studenta. Čili můžeme mluvit o Vašich konkrétních zájmech (cestování, hudba, filmy apod.). K oživení mám v zásobě i desítky konverzačních her a témat, zaměřené jak na konverzaci, tak i gramatiku. Můžeme pracovat i na výslovnosti, a tím předejít nepříjemné czenglish :). Zadání různých úkolů na doma je samozřejmostí. Doučuji u studenta, na veřejném místě nebo i přes skype.

I když si nejste naprosto jisti s výslovností či gramatikou, nejlepším způsobem jak se zlepšit je aktivně poslouchat, a poté opravdu mluvit, protože to je to nejdůležitější pro zlepšení v cizím jazyce.

Skype 280kč (dopolední hodiny jen 250 kč)
2 studenti 400 kč
3/4 studenti 500 kč

! 90 minutové lekce nyní bez poplatku za dojíždění!

Děkuji, Ondřej

! Also offer Czech conversations for foreigners !

Mým velkým zájmem je i zdravá výživa. Nabízím i sestavení výživového plánu na míru s výpočtem všech potřebných makro i mikronutrientů. Téma zdravé výživy jde koneckonců i propojit s hodinou anglické konverzace :)Reference

S výukou jsem byl velmi spokojen. Ondřej je sympatický, spolehlivý a na hodinu vždy dobře připravený. Je ochotný se přizpůsobit vašim potřebám a zaměřit výuku tak, aby došlo ke zlepšení v tom, co je vaše největší slabina. V mém případě to bylo porozumění rodilým mluvčím. Velmi jsem ocenil konverzaci na různorodá témata i poslech videí s vysvětlujícím výkladem.

Petr K. - 3. 4. 2018

Ondra je nejen skvělý učitel, ale i naprostý pohodář, takže ze mě po první hodině opadl strach a stud cokoliv říct. Hodiny má vždy připravené, nejede podle zajetých školních vzorů, ale plně se přizpůsobil mým potřebám a požadavkům. I když jsem měla kolikrát pocit, že jsem během hodiny nemožná, Ondra to nedal nijak znát a naopak mě namotivoval tak, že jsem měla chuť se zdokonalovat i mimo naše lekce. Oceňuji také jeho smysl pro humor a neuvěřitelnou pohotovost, díky čemuž jsme si spolu sedli i lidsky a hodiny tak probíhaly v naprosto přátelském módu. Ondru jsem si našla na základě zde přečtených referencí, tak snad i ta moje pomůže někomu s výběrem. Rozhodně doporučuji.

Lucie P. - 16. 3. 2018

Vše je tu už krásně řečeno v předešlých referencích. Jen potvrzuji, že je to pravda a vřele doporučuji!

Alena B. - 12. 3. 2018

Ondra je dobrý učitel, má skvělou angličtinu a lekce s ním jsou zábava. Dobře se s ním rozvíjí konverzace na různá témata, přičemž se neváhá přizpůsobit vašim zájmům. V rámci přípravy na další lekci zásobuje studenta zajímavými videi k poslechu, na kterých lze stavět následnou konverzaci. Lekce s ním mi pomohli v rozmluvení se a odbourání bloku z dělání chyb. Děkuji a doporučuji!

Lucie V. - 30. 10. 2017

Dobrý den, Ondřej je opravdový sympaťak. Je inteligentní a má dobrý smysl pro humor. Jeho znalost anglického jazyka je opravdu excelentní a je slyšet, že strávil nějaký čas v anglicky mluvící zemi. Jako rodilý mluvčí ze Spojených Států mohu konstatovat jeho výborné zvládnutí angličtiny a mohu ho bez obav doporučit. Mimochodem moc šikovně mě vysvětlí českou gramatiku.

David C. - 15. 9. 2017

Ondřej je sympatický, dá se s ním hovořit o mnoha různých tématech, pomůže Vám s konverzací i když to jde ze začátku velmi pomalu, postupně se rozmluvíte. Doporučuji.

Olga Ž. - 7. 9. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci