S.K.A.J.P., neboli angličtina Strukturovaně, Kreativně, Autenticky, Jinak a Prakticky; ! ZDARMA UKÁZKOVÁ LEKCE NA SKYPE !Ondřej O.

Ondřej Odehnal
Účet ověřený:
anglický jazyk, čeština pro cizince
Brno, Brno, Brno
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
7h průměrná rýchlost odpovědi

Jak vypadá výuka dle zkratky S.K.A.J.P. kromě toho, že nabízím lekce přes SKYPE? Zkušenosti ostatních to jen potvrzují :), viz. reference pod textem.

1) Strukturovanost

Věřím v tzv. tailor made lessons, čili lekce šité na míru dle konkrétní potřeby studenta či skupiny. Nemám tedy přesně daný plán, který by byl stejný pro všechny (čili učebnici podle které se tzv. jede). Můžeme tak mluvit o Vašich zájmech (cestování, filmy apod.), či tématech potřebných k Vašemu zaměstnání, při nichž si vysvětlíme i gramatické jevy. Vy se můžete spolehnout na moji precizní přípravu, a tak jsou lekce STRUKTUROVANÉ.

2) Kreativita

Tedy zapojení všech kanálů vnímání; vizuální, auditivní i kinestetický. Poté se může plně rozvinout KREATIVITA.

3) Autenticita

Mám za sebou 6 let života, práce (Anglie, Skotsko, Kanada, Nový Zéland) a cestování (nejen) v anglicky mluvících zemích. Vím tedy, jak se skutečně mluví v reálném životě. Nebudu do Vás cpát zastaralé výrazy.

4) Jinak

Učíme se VŽDY v kontextu a v ucelených blocích. Můžeme si rozkreslit MIND MAPS (Myšlenkové Mapy; viz. obrázky dole).Žádné černobílé stohy papírů se slovíčky bez kontextu. Bude to prostě JINAK.

5) Praktičnost

Pouze s učebnicí v ruce se nenaučil mluvit zatím asi nikdo. Je potřeba užívat jazyk PRAKTICKY, neboť k čemu nám je dokonalá gramatika, když se pak nevymáčkneme v akci že ano:). Budu Váš pomocník na cestě k nalezení většího klidu a pohody při praktickém využití AJ v reálné konverzaci.
Reference

Zhodnocení individuálních kurzů angličtiny po roce studia: Lekce s Ondřejem jsou maximálně přizpůsobené studentovi. Kromě klasického vysvětlení gramatických jevů a rozšiřování slovní zásoby, jsou jednotlivé lekce založené na diskutování různých témat, která jsou vybírána podle schopností a preferencí studenta. Tak dochází k intenzivnímu praktickému procvičování a probíraná látka je osvojována přirozenou formou. Tento přístup mě naučil rychleji reagovat, lépe formulovat myšlenky v angličtině a zvýšil mé šance orientovat se v běžné konverzaci. Po roce studia v tom vidím velký posun. Oceňuji také velkou podporu samostudia. Vždy s ohledem na probíranou látku a konverzační témata, je studentovi doporučován rozsáhlý studijní materiál (cvičení, knihy, výuková videa, filmy apod.). V případě, že nemohou lekce proběhnout klasicky, návštěvou lektora, je možnost absolvovat výuku přes Skype. Jde o plnohodnotné lekce, které probíhají v podstatě stejně, jako klasické hodiny. Velmi oceňuji, že je lektor na každou lekci vždy velmi pečlivě připraven. Rozhodně doporučuji.

Pavel D. - 24. 4. 2020

Ondrej je už na prvý pohľad veľmi milý a sympatický človek, ktorý Vás v okamihu zbaví vašej neistoty, či zbytočnej nervozity súvisiacej s vašou zručnosťou v ANJ. Jeho optimistický prístup je miestami nákazlivý, dokáže vás dostatočne motivovať a väčšinou z hodiny odchádzate s dobrým pocitom. Konverzáciu sa snaží viesť smerom hovorovej angličtiny a stále mi dokazuje, že vyjadrovať sa pomocou najjednoduchších fráz je najefektívnejšie. Hodiny s ním mi postupne pomáhajú odbúravať blok v konverzácií a nadobudnúť väčšiu istotu. Veľkou výhodou je jeho prehľad v rôznych učebných materiáloch, či už ide o klasické učebnice ANJ, rôzne poučné videá alebo zaujímavé knihy. Dokáže takmer v okamihu odporučiť vhodnú literatúru či video na základe požiadaviek, ktoré vyplynú z hodiny. Takto som si zaobstarala už niekoľko kníh a pozrela nespočetne veľa náučných videí. Ondreja môžem ako učiteľa angličtiny/anglickej konverzácie len a len odporučiť!

Petra Š. - 14. 4. 2020

Dobrý den, Ondra je velice sympatický, zkušený učitel. Jeho způsob učení je zábavný a přitom velice přínosný. Vyhovuje mi i alternativni způsob výuky například v podobě vycházek a učení v přírodě. Pečlivě vše vysvětlí a nemá problém i několikrát 😀. Na 100% souhlasím se všemi předchozími pozitivními recenzemi a jednoznačně jako učitele i jako člověka doporučuji.

Jana H. - 15. 8. 2019

Hodiny s Ondrou velmi přínosné i přes skype. Vše důkladně vysvětlí i opakovaně člověka namotivuje a ocení. Nema problém se přizpůsobit nebo dohodnout náhradní termín výuky. Pokud vahate není co řešit vřelé doporučuji.

Martin R. - 1. 7. 2019

Dobrý den, Angličtina s Ondrou je fakt paráda. Vše vysvětlí (i opakovaně), hodiny jsou zábavné. Ale hlavně podporuje, oceňuje, chválí což je velmi motivační k dalšímu učení. S angličtinou jsem začala jako věčný začátečník a po návštěvě USA jsem se už jako začátečník necítila 😀. Moc děkuji a pokračuji dále. I když se mě někdy fakt nechce tak je to pak super 😀 Eva H.

Eva H. - 23. 4. 2019

Hodiny s Ondřejem jsou velmi přínosné - skvěle dokáže vysvětlit gramatiku, vybírá zajímavá konverzační témata a podává angličtinu velmi příjemným, přátelským způsobem. Také je s ním výborná domluva, snaží se vyjít vstříc, i když mé časové možnosti nejsou vždy ideální :). Vřele doporučuji!

Pavlína P. - 28. 3. 2019

Pokud stejně jako já nesnášíte klasickou výuku AJ v lavicích a vybudovali jste si tak k učení cizího jazyka odpor, určitě dejte šanci Ondrovi, který vás přesvědčí, že učit se anglicky může být i zábava, která časem přeroste ve váš live style a ne k protivnému drilování slovíček, doplňování v učebnicích, atd. však to všichni ze školních lavic známe... Díky Ondrovi jsem angličtině přišel na chuť a konečně pochopil rozlišování časů a značně zdokonalil Business English. Díky moc Ondro.

Tomáš H. - 1. 12. 2018

S radostí se podělíme o naše zážitky při učení angličtiny s Ondrou. Konečně jsme neměli ten pocit jako bývá při učení ve škole. Naše hodiny byly spojeny s procházkou v přírodě a tak vše - i naše konverzace- plynuly přirozeně. I když jsme byli občas z práce unavení, jeho hodiny nás osvěžily a dostaly zase do dobré nálady. Ondra následuje motto, které propagoval už Jan Amos Komenský " Škola hrou", a tak si člověk na příkladech lépe pamatuje. Moc děkujeme, že jsme se mohli potkat, velmi nás obohatil a moc se těšíme, že budeme v našich "anglických" procházkách pokračovat. Zuzana a Mirek a Joy

Zuzana O. - 22. 9. 2018

S výukou jsem byl velmi spokojen. Ondřej je sympatický, spolehlivý a na hodinu vždy dobře připravený. Je ochotný se přizpůsobit vašim potřebám a zaměřit výuku tak, aby došlo ke zlepšení v tom, co je vaše největší slabina. V mém případě to bylo porozumění rodilým mluvčím. Velmi jsem ocenil konverzaci na různorodá témata i poslech videí s vysvětlujícím výkladem.

Petr K. - 3. 4. 2018

Ondra je nejen skvělý učitel, ale i naprostý pohodář, takže ze mě po první hodině opadl strach a stud cokoliv říct. Hodiny má vždy připravené, nejede podle zajetých školních vzorů, ale plně se přizpůsobil mým potřebám a požadavkům. I když jsem měla kolikrát pocit, že jsem během hodiny nemožná, Ondra to nedal nijak znát a naopak mě namotivoval tak, že jsem měla chuť se zdokonalovat i mimo naše lekce. Oceňuji také jeho smysl pro humor a neuvěřitelnou pohotovost, díky čemuž jsme si spolu sedli i lidsky a hodiny tak probíhaly v naprosto přátelském módu. Ondru jsem si našla na základě zde přečtených referencí, tak snad i ta moje pomůže někomu s výběrem. Rozhodně doporučuji.

Lucie P. - 16. 3. 2018

Vše je tu už krásně řečeno v předešlých referencích. Jen potvrzuji, že je to pravda a vřele doporučuji!

Alena B. - 12. 3. 2018

Ondra je dobrý učitel, má skvělou angličtinu a lekce s ním jsou zábava. Dobře se s ním rozvíjí konverzace na různá témata, přičemž se neváhá přizpůsobit vašim zájmům. V rámci přípravy na další lekci zásobuje studenta zajímavými videi k poslechu, na kterých lze stavět následnou konverzaci. Lekce s ním mi pomohli v rozmluvení se a odbourání bloku z dělání chyb. Děkuji a doporučuji!

Lucie V. - 30. 10. 2017

Dobrý den, Ondřej je opravdový sympaťak. Je inteligentní a má dobrý smysl pro humor. Jeho znalost anglického jazyka je opravdu excelentní a je slyšet, že strávil nějaký čas v anglicky mluvící zemi. Jako rodilý mluvčí ze Spojených Států mohu konstatovat jeho výborné zvládnutí angličtiny a mohu ho bez obav doporučit. Mimochodem moc šikovně mě vysvětlí českou gramatiku.

David C. - 15. 9. 2017

Ondřej je sympatický, dá se s ním hovořit o mnoha různých tématech, pomůže Vám s konverzací i když to jde ze začátku velmi pomalu, postupně se rozmluvíte. Doporučuji.

Olga Ž. - 7. 9. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci