Lekce AJ přes Skype - konverzace, Callan a jinéPaula Z.

Paula Zahradnikova
Účet ověřený:
 anglický jazyk, angličtina, angličtina - konverzace, angličtina - začátečník, angličtina - pokročilý, anglický jazyk - příprava na maturitu
  Celá ČR
  260Kč - 370Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  doučuje i skupiny
  90% zodpovězených zpráv
  6h průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím soukromé lekce angličtiny přes skype kdykoliv během dne z pohodlí Vašeho domova.
Lekce mohou probíhat různými způsoby. Buď klasickou metodou s libovolnou učebnicí, jako doučováni při škole, nebo můžeme mít konverzace provázené zábavní formou. Speciální nabídkou je Callan method, díký které si anglický jazyk osvojíte 4x rychleji než s jakoukoli jinou metodou.
Je mi 26 let, výukou angličtiny se zabývám již 7 let, vedla jsem kurzy pro děti ve školce, studenty, vysokoškoláky, lidé ve středním věku i seniory. Vyučuji individuálně i ve skupinách. Maximálně se přizpůsobuji požadavkům mých studentů a ráda navozuji přátelskou atmosféru. Při učení využívám různé vizuální pomůcky, které napomáhají ke snadnějšímu zapamatování a pochopení probíraného učiva.
Pokud se potřebujete rozmluvit nebo pomoct s gramatikou, jsem zde pro vás :)
PaulaReference

Výborně připraví na certifikát FCE a CAE. Je milá, ochotná, přizpůsobivá, vše krásně a srozumitelně vysvětlí a naučí. Jejím hodinám není, co vytknout a jsou vhodné pro děti i dospělé, kteréhokoliv věku. Rozhodně doporučuji!

Týna - 17. 10. 2017

Je to super. Jedna hodina s lektorkou připraví kluky na tři hodiny angličtiny ve škole. Učí se podle školní učebnice a vždy mají připravené i další materiály na procvičení. Jsem velmi spokojená a vřele doporučuji.

Irena Š. - 26. 9. 2017

Děkuji Paule za úžasné hodiny angličtiny. Vyzkoušela jsem Callanovu metodu, což je podle mě velmi efektivní výukový systém pro začátek. Myslím, že jsem se hodně rozmluvila a naučila se automaticky principy sestavování vět, tak abych o skladbě nemusela dlouho přemýšlet. Lekce Aj s Paulou je jako příjemné posezení u kávy s kamarádkou, i když jsme každá v jiném městě a hovoříme spolu přes Skype.

Renata S. - 18. 9. 2017

Nejlepší doučovatelka na angličtinu, kterou jsem měla a to jsem jich měla celkem dost. O Paule jsem se dozvěděla od své sestřenice, která o ní mluvila jen v tom nejlepším. Už na první hodině bylo poznat, že Paula ví jak učit a, že ji angličtina opravdu baví. Z počátku jsme hráli různé hry a dělali komunikační cvičení, pak už zaleželo jenom na mě, co chci procvičit nebo udělat. Vždy pro mě měla připravenou gramatiku, cvičení a další podklady. Můžu upřímně říct, že díky angličtině s Paulou jsem letos hravě zvládla maturitu na jedničku. Vypracovala se mnou všechny maturitní otázky a připravila mne i na to jak to během maturity může a bude probíhat. Někdy to bylo se mnou velmi náročně, protože jsem měla připravených tolik dotazů, ale vždy jsme všechno stihli.

Míša K. - 12. 9. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci