Bohdana P.

Bohdana Piňosová
Účet ověřený:
 anglický jazyk
 Praha 7, Praha 8
  100% zodpovězených zpráv
  5h průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Bohdana, mám dva syny a již několik let mne baví studium a zdokonalování anglického jazyka. Mám certifikát CAE, absolvovala jsem roční pomaturitní studium anglického a španělského jazyka a vystudovala jsem humanitní studia na Karlově univerzitě. Žila jsem rok v Anglii, kde jsem pracovala jako aupair a v pohostinství a absolvovala jsem kurzy angličtiny pro cizince.
S angličtinou pomáhám do školy svému staršímu synovi, kterému je 8 let, a ráda pomohu i jinému dítku. Ale i s dospělými si s radostí zakonverzuji a procvičím aj.
Preferuji setkávání na Praze 7 nebo 8 v Bohnicích, přičemž v současnosti mám nejvíce času o víkendech. Nicméně v odpoledních hodinách během se ještě také nějaká ta hodinka najde.Reference

S paní Bohdanou mám zatím jen ty nejlepší zkušenosti. ( Což se nedá říct o mých předchozích jiných doucovatelech.) Nebojí se vyzev, snaží se ucit tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. Premyšlí, jak to v dané situaci zefektivnit ( není ji to jedno). Přizpůsobí se požadavkům na míru. Je milá a fajn člověk.

Pavlína T. - 17. 4. 2018


Kontaktní formulář


Napsat referenci