Nabízím přátelské a milé doučování švédštiny přes SkypeAnnamarie Č.

Annamarie Čermáková
Účet ověřený:
švédština
Stockholm
Doučuje i přes skype / internet
450Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
100% zodpovězených zpráv
15h průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Annamarie, je mi 25 let a lásku ke švédštině jsem objevila před 4 lety. Po velmi zevrubném studiu jsem se rozhodla na rok odstěhovat do Stockholmu, kde jsem každý den navštěvovala jazykovou školu, kde mi pomocí nejnovějších výukových metod byli vštěpeny znalosti, díky kterým jsem získala mezinárodně uznávané ceritikáty na úrovni C1/C2. Tyto učební metody jsem nyní schopná velice dobře uplatňovat na své vlastní studenty. Aktuálně opět žiji ve Stockholmu, veškerá výuka tedy probíhá online přes Skype.

Domnívám se, že již samotné nadšení pro jazyk v kombinaci s trochou vůle tvoří dobrý předpoklad pro studium. A právě proto, že tomu není tak dávno, kdy jsem se studiem švédštiny sama začala, jsem stále schopná si velice zřetelně vybavit, jak se tento jazyk může zpočátku zdát těžký. Vězte ale, že pokud jsem to zvládla já, zvládnete to také. Velice důležitý je pro mě osobní přístup k mým žákům stejně jako přátelské prostředí.

V případě jakýchkoli dotazů ať již na mou osobu, způsob výuky či recenzí, mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Na ceně se samozřejmě také můžeme individuálně domluvit.Kontaktní formulářNapsat referenci