Nabízím přátelské a milé doučování švédštiny po celé PrazeAnnamarie Č.

Annamarie Čermáková
Účet ověřený:
švédština
Praha, 11000, 12000, 13000, 14000, 15000, 16000, 17000, 1
300Kč - 450Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
70% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Annamarie, je mi 24 let a lásku ke švédštině jsem objevila před 4 lety. Po velmi zevrubném studiu jsem se rozhodla na rok odstěhovat do Stockholmu, kde jsem každý den navštěvovala jazykovou školu, kde mi pomocí nejnovějších výukových metod byli vštěpeny znalosti, díky kterým jsem získala mezinárodně uznávané ceritikáty na úrovni C1/C2. Tyto učební metody jsem nyní schopná velice dobře uplatňovat na své vlastní studenty. Nyní žiji již půl roku zpátky v Praze.

Domnívám se, že již samotné nadšení pro jazyk v kombinaci s trochou vůle tvoří dobrý předpoklad pro studium. A právě proto, že tomu není tak dávno, kdy jsem se studiem švédštiny sama začala, jsem stále schopná si velice zřetelně vybavit, jak se tento jazyk může zpočátku zdát těžký. Vězte ale, že pokud jsem to zvládla já, zvládnete to také. Velice důležitý je pro mě osobní přístup k mým žákům stejně jako přátelské prostředí.

Jsem schopná dojet v podstatě kamkoliv po Praze, či mohu nabídnout doučování u mě doma na Praze 5. Pouze ve specifických případech doučuji přes Skype, jelikož preferuji osobní shledání a doučování třeba nad hrnkem horké čokolády.

V případě jakýchkoli dotazů ať již na mou osobu, způsob výuky či recenzí mne, prosím, neváhejte kontaktovat. Na ceně se samozřejmě také můžeme individuálně domluvit.Kontaktní formulářNapsat referenci