Tony L.

Tony Lai
Účet ověřený:
chemie - zš, chemie - sš, biochemie, fyzika - zš, fyzika - sš, matematika - zš, matematika - sš, český jazyk, biologie - zš, biologie - sš, anatomie, anglický jazyk - zš, anglický jazyk, histologie
Praha 4, Karlovy Vary
Doučuje i přes skype / internet
190Kč - 300Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
90% zodpovězených zpráv
10h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj, jmenuji se Tony a studuji třetím rokem obor zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Jsem absolventem Gymnázia Ostrov, které je známé reprezentací ČR v chemických olympiádách na mezinárodní úrovni. Osobně jsem se olympiád též zúčastňoval. Již 4 roky doučuji chemii & fyziku zábavným a pochopitelným způsobem. Jsem ochotný Vás i připravit na přijímací zkoušky lékařských fakult. Většina mých studentů po absolvování kurzů je přijata na vybrané vysoké školy, tudíž mě neváhejte kontaktovat. :PReference

Přečtěte si moji druhou referenci, protože tohle je výsledek dlouhodobého doučování s panem Lai. Hodiny s Tonym byli velmi efektivní, že jsem byla ochotná vstávat i o víkendech brzo ráno. Učivo dokázal vysvětlit bez problému, ikdyž všechno bylo v angličtině. Je velmi šikovný a trpělivý člověk. Chemii ve škole jsem neměla moc ráda, ale Tony uměl udělat chemii zajímavou a lehčeji se chápala. Nadevše, je velmi inspirujícím člověkem. Díky Tonymu jsem zjistila, že chemie se naučit dá a rozhodla jsem se do kariéry medicíny. Přístí rok nastupuji na preMed školu a Tony může očekávat půlnoční volání z Austrálie o pomoc s chemií :D A na konec tahle reference je 100% bez bribe, ta první mi stála 1Kč :))) VŘELE DOPORUČUJI.

Nejoblíbenější S. - 17. 9. 2018

Tony mě začal připravovat na zkoušky z biologie na vysokou školu.Vysvětloval mi látku velice barvitě, donutil mě přemýšlet o souvislostech a bylo vidět, že se v tom opravdu vyzná. S ním jsem se látku naučil rychle a efektivně

Petr G. - 15. 5. 2018

Od té doby, co chodím k Tonymu na matematiku, si nemůžu stěžovat, že je těžká! Líbí se mi Tonyho trpělivost a schopnost naučit lidsky látku. Kromě toho je to ten nejsympatičtější učitel, kterého jsem kdy měla a jeho inteligentní humor mě nepřestává bavit, určitě doporučuju všem, kteří chtějí látku konečně dobře pochopit. :)

Eva V. - 14. 5. 2018

Tony je velmi sympatický, inteligentní a spolehlivý učitel s dobrým smyslem pro humor. Hodiny jsou vždy dobře připravené a struktrované. Ovšem to hlavní, co na jeho hodinách oceňuji je jeho trpělivost a přístup ke studentům. Je ochotný se přizpůsobit vašim potřebám a zaměřit výuku tak, aby došlo ke zlepšení v tom, co je vaše největší slabina. Za tři hodiny chemie s panem učitelem Lai jsem se naučila víc než za ty tři roky ve škole. Vřele doporučuji!

Dao K. - 9. 4. 2018

Tony je skvělý učitel, který skvěle vysvětlí látku (v mým případě sš Chemii), díky vlastním příkladům ze života. také se při hodině ujišťuje otázkama, zda jsem látku pochpil. Navíc je velmi přátelský a je hlavně v kontaktu, jak na FB tak IG. Jestli chcete látku skvěle pochopit vřele doporučuji!!

Filip M. - 23. 3. 2018

Tony dokaze najit ke kazdemu ten spravny pristup a vysvetlit danou problematiku na zaklade prikladu z realneho zivota. Urcite se nemusite bat, kdyz neco nepochopite, rad to vysvetli ruznymi zpusoby jen aby to clovek opravdu chapal a dokazal pak aplikovat. Fyzika se hned uci lip ! + triky,tipy jak se dostat na medicinu

Albína B. - 21. 3. 2018

Tony je nejlepší! Už první hodina doučování z chemie mi dala víc, jak celé roky chemie na gymplu :D Tony má fakt super učitelské schopnosti - látku hezky vysvětlí, ptá se na otázky, takže vás opravdu donutí přemýšlet, dává super příklady, na kterých si jde věci hezky představit a pomůže to k zapamatování. A má celkově i velmi přátelský přístup. Oproti třeba mojí zkušenosti z kurzu přípravy na medicínu se to nedá vůbec srovnat a Tonyho výuka vede na plné čáře! Moc doporučuju!

Deleted-4a03ab D. - 5. 12. 2017

Tony má dobré doučovací schopnosti, je schopen vysvětlit látku srozumitelně, tak abych to dobře pochopil (což není lehké). Pokud hledáte kvalitní doučování, přátelský přístup a dobré pochopení látky, určitě doporučuji!!!

Zoltan N. - 4. 12. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci