Být online, bačkůrky a čaj - to je nejlepší způsob, jak získat ze vzdělávání zase dobrý pocit ;)Eliška N.

Eliška Novotná
Účet ověřený:
 čeština, čeština pro cizince, anglický jazyk, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - sš, čeština - sš, čeština - zš
  České Budějovice
  350Kč - 360Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  100% zodpovězených zpráv
  14h průměrná rýchlost odpovědi

Chcete se naučit anglicky či prohloubit si znalosti češtiny? Není to tak těžké. Jen zapnout Skype a nebát se udělat chybu. :)

Po zkušenostech ze zahraničí a s osobním přístupem k přirozenému učení chápu, že každý jsme jiný a každý má jiné tempo práce a postupu k výsledku a hlavně jiné priority, proč se cokoli učit.

Vystudovala jsem v ČR - Jihočeskou univerzitu v ČB, obory Český jazyk a Anglický jazyk pro 2. stupeň ZŠ a předtím Střední pedagogickou školu v Prachaticích -, ale mám praxi i v jiných státech světa.

Už 10 let se věnuju vzdělávání dětí. Učila jsem angličtinu v jazykovkách, na základce i ve školce. Zúčastnila jsem se i anglických táborů jako vedoucí.

Na několik měsíců jsem odjela do Španělska, kde jsem získala pozici vyučujícího angličtiny, připravovala jsem děti i dospělé na Cambridge exams. Současně jsem učila i na základní salesiánské škole. Zavítala jsem i na Taiwan, kde jsem učila ve školce a škole, a strávila jsem rok v jeslích a v komunitní škole v Edinburghu. Byl to skvělý zážitek a zkušenosti do života.

Připravuji se momentálně na zkoušku CPE a certifikát TEFL bych chtěla získat na konci tohoto roku.Kontaktní formulář


Napsat referenci