JA L.

JA LGarcia
Účet ověřený:
španělština - začátečník, španělský jazyk - pokročilý, španělský jazyk - business
Zlín, Otrokovice, Uherske Hradiste, Stare Mesto, Luhacovice, Kromeriz, Vizovice, Brno, Praha, Ostrav, 76001
Doučuje i přes skype / internet
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem španělský rodilý mluvčí (česko-kolumbijské národnosti), který má zkušenosti s výukou španělštiny na každé úrovni (od začátečníků po businesse španělštinu). Můžu nabídnout lekce španělštiny buď v češtině nebo v angličtině. Jsem k dispozici na Skypu. Jsem interaktivní a rád přijímám zpětnou vazbu od svých studentů.

I am a Spanish native speaker (Czech-Colombian national) who has experience teaching Spanish at any level (From beginners to Spanish for businesses). I may deliver the classes of Spanish either in Czech or in English. I am available on Skype. I am interactive and I like to receive the feedback from my students.Reference

Hodiny jsou pro me velmi prinosne, velmi ocenuji pristup pana ucitele, je opravdu clovek na spravnem miste. Vzdy ma hodiny dobre pripravene a zaroven se clovek dozvi spoustu novych informaci. Hodiny absolvuji jak osobne, tak i pres Skype, dle mych moznosti aktualnich. Urcite doporucuji!

Bara M. - 4. 1. 2018

Zatím můj syn absolvoval přes Skype 2 hodiny Spanělštiny a pokaždé byl spokojen. Pan učitel byl vždy připravený, hodiny měly spád a hlavně výuka syna baví. Vřele doporučuji.

Jana K. - 15. 11. 2017

Jorge je skvely ucitel, vzdy pripraveny. Krome vyuky gramatiky a konverzace s rodilym mluvcim se clovek dozvi i o zivote, kulture, hostorii a zvycich Kolumbie a zemi Jizni Ameriky. Vyuka s nim je zabavna a zajimava. Urcite doporucuji!

Lumir G. - 8. 11. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci