Vít I.

Vít Inquort
Účet ověřený:
 biologie, chemie, anglický jazyk, nauka o společnosti - občanská nauka, latinský jazyk
 Praha
  190Kč - 200Kč za 60 minut
  večer, víkend,
  dochází za studenty
  100% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj,

jsem Víťa, je mi 24 let, jsem Pražák, vystudoval jsem Bc. obor Ochrana životního prostředí na Přírodovědecké fakultě v Praze a teď studuji Právnickou fakultu a Zemědělku a jednou bych se chtěl věnovat problematice práva životního prostředí. Jakožto student dvou škol nemám moc času na práci, proto si už druhým rokem přivydělávám doučováním. Jednak připravuji středoškolské studenty na maturitu z biologie, chemie, češtiny nebo angličtiny. Pokud se kdokoli potřebuje dostat na VŠ přes SCIO, pomůžu s obecnými studijními předpoklady, hlavně s logikou, se základy společenských věd a opět především biologií nebo chemií.

Kromě toho, jen tak pro odlehčení, protože chápu, že zájem je minimální, mohu dávati též soukromé hodiny latiny, protože jak známo, i skladník ve šroubárně si může přečísti Vergilia v originále. Ne... tohle je opravdu jen pro odlehčení.

To by bylo vše. Tarif je 200 korun za jednu hodinu. Výuka možná u mě, na neutrální půdě (hospoda, čajovna, kavárna), dojíždím také v rámci Prahy.Kontaktní formulář


Napsat referenci