Bianka S.

Bianka Schönová
Účet ověřený:
 čeština - zš, čeština - sš, matematika - zš, chemie - zš, chemie - sš, biologie - sš, anglický jazyk - začátečník, německý jazyk - začátečník, příprava na lékařskou fakultu, čeština pro cizince
  Praha
  250Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  100% zodpovězených zpráv
  4h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den,

jmenuji se Bianka, je mi 22 let a jsem studentkou 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, obor Všeobecné lékařství.

Celé svoje studium na základní i střední škole jsem měla vynikající výsledky a škola pro mě byla více zábavou než povinností. Mými oblíbenými předměty byla chemie a biologie. Rovněž mě bavila matematika, český jazyk a cizí jazyky. V roce 2013 jsem absolvovala kurz angličtiny v Oxfordu. V roce 2015/2016 jsem byla lektorkou první pomoci ve společnosti Kroužky.

S doučováním mám dlouholetou praxi. Poprvé jsem doučovala už v deváté třídě na základní škole. Velice mě baví práce s dětmi, proto jsem také nejspíš budoucí pediatr. Mým cílem je, aby moje žáky doučování bavilo a zvládnutí daného předmětu nebylo pouze povinností, ale i zábavou. Kladu důraz na opravdové pochopení probírané látky. Nabízím doučování v celém rozsahu ZŠ, včetně přípravy na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium a SŠ. Dále SŠ chemii a biologie, přípravu na přijímací zkoušky na lékařskou fakultu nebo pomoc s učivem na medicíně či na VOŠ se zdravotnickým zaměřením.

Budu se těšit na naši případnou spolupráci! :-)Kontaktní formulář


Napsat referenci