Hledáte doučování, které pro Vás bude nejen přínosným, ale také příjemně stráveným časem? Jste tu správně! :-)Bianka S.

Bianka Schönová
Účet ověřený:
čeština - zš, čeština - sš, český jazyk, matematika - zš, chemie - zš, chemie - sš, chemie, biologie - sš, lékařská latina
Praha, 140 00
Doučuje i přes skype / internet
350Kč - 450Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den,

jmenuji se Bianka, je mi 23 let a jsem studentkou 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, obor Všeobecné lékařství.

Celé svoje studium na základní i střední škole jsem měla vynikající výsledky a škola pro mě byla více zábavou než povinností. Mými oblíbenými předměty byly nejen přírodní vědy, ale i jazyky. V roce 2013 jsem absolvovala kurz angličtiny v Oxfordu. V roce 2015/2016 jsem byla lektorkou první pomoci ve společnosti Kroužky.

S doučováním mám dlouholetou praxi. Kladu důraz na opravdové pochopení probírané látky. Mým cílem je, aby moje žáky doučování bavilo a zvládnutí daného předmětu nebylo pouze povinností, ale i příjemně stráveným časem a zábavou.

Budu se těšit na naši případnou spolupráci! :-)Reference

Výborné lekce, vřele doporučujeme. Slečna je opravdu chytrá, milá a spolehlivá. Hlavně má nadání jakoukoliv problematiku velmi dobře, srozumitelně a rychle vysvětlit. Dcera se na každou lekci moc těší.

Aneta P. - 5. 11. 2018

Bianka mi pomáhá s přípravou na LF a jsem s ní velice spokojená. Je ochotná, flexibilní, milá, příjemná a velice dobře mi vše vysvětlí. Jsem nadšená z toho když vidím, že i učení může být vážně zábava. Pokud chcete nejlepší učitelku a odbornici, tak určitě Bianku.

Taňa T. - 23. 2. 2018

Bianca je velmi dobrá doučovatelka, skvělý přístup k dítěti, vše srozumitelně vysvětlí a náš syn je z ní nadšený. Mohu doporučit. Spolehlivá, flexibilní, vstřícná. Náš syn díky ní rozumí chemii.

Klara K. - 21. 2. 2018

Doučování od Bianky velmi doporučuji! Kromě toho, že je dcera z Bianky osobnostně nadšená, hned po první lekci měla zlepšení v diktátu z čj a po měsíci známku na vysvědčení o jeden stupeň lepší. Slečna je moc příjemná, profesionální, milá a trpělivá.

Radka J. - 5. 2. 2018

Naprostá spokojenost!!! Bianca je perfektní, příjemná učitelka s nadáním látku velmi dobře vysvětlit, s úsměvem klidně 100x zopakovat a absolutně ochotná vyjít vstříc. Syn měl problémy ve více předmětech a akutně jsme potřebovali pomoct před vysvědčením. Bianca si ochotně udělala čas hned v den podání inzerátu a přišla našeho syna doučovat chemii. Ve výsledku k nám chodí pravidelně už několikátý týden, synovi pomáhá kompletně se školou a dost možná bude mne doučovat angličtinu. Jestli můžu někoho doporučit, tak rozhodně tuhle slečnu!

Zuzka H. - 1. 2. 2018

Velké díky patří Biance za pomoc mé dceři s češtinou, ale také chemii a matematikou. Během intenzivní měsíční spolupráce si dcera zlepšila známky až o dva stupně a danou látku pochopila. Těšíme se na doučování i v dalším pololetí. Škoda, že není víc takových milých a trpělivých paní učitelek :-)

Jana M. - 19. 1. 2018

Slečna Bianka je profesionální doučovatelka s lidským přístupem a opravdovým zájmem o žáka. Díky ní se naše dcera dostala na gymnázium s úplným přehledem. Je trpělivá a vstřícná. Rychlá komunikace a nic pro ni není problém. Určitě doporučujeme! :-)

Jaroslava Š. - 28. 12. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci