Nikola C.

Nikola Capková
Účet ověřený:
biologie, přírodověda, přírodopis, přijímací pohovory, biofyzika, biochemie, molekulární biologie, fyziologie, genetika, mikrobiologie, anglický jazyk
Praha 4, 14800
Doučuje i přes skype / internet
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
70% zodpovězených zpráv

Ahoj,
volám sa Nikola a momentálne žijem v Prahe, kde študujem molekulárnu a bunečnú biológiu na Prírodovedeckej fakulte. Zároveň už vyše 3 rokov pracujem na Akademi Vied ČR s výskum v oblasti bioenergetiky, mitochondriálnej fyziológie a 3D Super-rozlišovacej mikroskopie. Tento rok končím magisterské štúdium a plánujem začať doktorské na 1. Lekáskej fakulte Univerzity Karlovej, kde sa chcem zamerať na liečbu mitochondriálnych mutácií a ochorení ako je diabetes II.stupňa, Alzheimer či starnutie organizmu.
Som ochotná doučovať nie len biológiu (pre všetky vekové kategórie), ale kľudne i biofyziku či biochémiu, molekulárnu biológiu, fyziológiu, biomedicínu a v neposlednom rade i angličtinu (do úrovne C1 - kľudne i vedeckú). Rada pomôžem i s prípravami na maturitu, príjmacie pohovory či štátnice z vyššie uvedených oborov.

Osobne som tento rok ešte k dispozícii do 16.12., potom jedine Skype.Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci