Doučování matematiky, elektrotechniky a fyziky s lidským přístupem a důrazem na pochopení problematiky.Lukáš J.

Lukáš Janota
Účet ověřený:
 matematika, matematická analýza, fyzika - sš, fyzika - zš, elektrotechnika, elektronika, elektrotechnické materiály, ekonomie - sš, základy ekonomie, anglický jazyk - státní zkouška, účetnictví
  Praha
  250Kč - 400Kč za 60 minut
  po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  100% zodpovězených zpráv
  12h průměrná rýchlost odpovědi

Aktuálně jsem studentem magisterského studia na fakultě elektrotechnické ČVUT, oboru Řízení energetiky. Absolvent bakalářského studia oboru Elektrotechnika, energetika a management na fakultě elektrotechnické ČVUT. Bakalářské studium ukončeno s oceněním děkana za vynikající bakalářskou práci. Bakalářská práce na téma výstavba a provoz fotovoltaické elektrárny. Momentálně pracuji jako vývojář Hardwaru pro zabezpečení provozu železniční dopravy. Již od mládí mě velmi bavila fyzika, matematika, logika a hlavně technika. Nejdůležitější je pro mě její pochopení a aplikace v reálném životě.Reference

Pan Lukáš je velmi ochotný co se týče domluvy času a termínu doučování. Snaží se nám ve všem vyjít vstříc. Doučuje syna elektrotechniku a základy elektrických obvodů a je vidět, že má v této oblasti velký přehled. Látku dokáže synovi vysvětlit jednoduše a stručně, tak že syn látku doopravdy chápe mnohem lépe a je to vidět i na výsledcích ve škole.

Petr S. - 17. 1. 2018

S doučováním od pana Lukáše jsem velmi spokojen. Doučuje mě matematiku a elektrotechniku. Látku dokáže podat velmi jednoduchým a pochopitelným způsobem. Díky němu je mi vše jasnější. Mohu jen doporučit.

Ondřej M. - 8. 1. 2018

Objednala jsem doučovaní z elektrotechniky pro syna. Pan Lukaš vysvětluje látku srozumitelně, pečlive. Objasńuje příklady a navazuje to na příklady v realném životě.

Alexandra Z. - 7. 1. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci