Doučování matematiky, elektrotechniky a fyziky s lidským přístupem a důrazem na pochopení problematiky.Lukáš J.

Lukáš Janota
Účet ověřený:
matematika, matematická analýza, fyzika - sš, fyzika - zš, elektrotechnika, elektronika, elektrotechnické materiály, ekonomie - sš, základy ekonomie, anglický jazyk - státní zkouška, účetnictví
Praha, 16000
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 400Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
20h průměrná rýchlost odpovědi

Aktuálně jsem studentem magisterského studia na fakultě elektrotechnické ČVUT, oboru Řízení energetiky. Absolvent bakalářského studia oboru Elektrotechnika, energetika a management na fakultě elektrotechnické ČVUT. Bakalářské studium ukončeno s oceněním děkana za vynikající bakalářskou práci. Bakalářská práce na téma výstavba a provoz fotovoltaické elektrárny. Momentálně pracuji jako vývojář Hardwaru pro zabezpečení provozu železniční dopravy. Již od mládí mě velmi bavila fyzika, matematika, logika a hlavně technika. Nejdůležitější je pro mě její pochopení a aplikace v reálném životě.Reference

U Lukáše jsem poptala doučování pro syna, který měl problémy s předmětem elektrotechnika a elektronika. Syn byl již po první lekci mile překvapen a spokojen se stylem výuky, který mu velice vyhovoval. Obzvlášť si chválim pečlivý výklad a propojení na praktické využití daných témat, což mu ve škole chybí. Konečně jsme byli s manželem spokojeni s výsledky našeho syna ve škole! Doučování od pana Lukáše mohu jen vřele doporučit.

Lenka B. - 10. 9. 2018

Lukáš byl konečně jediný, který mi uměl předmět - Základy elektrotechniky srozumitelně a logicky vysvětlit. Na každou doučovací hodinu byl perfektně připraven, jak jsem potřeboval dle zadaného tématu. Operativně jsme se domlouvali na doučovacích hodinách, aby nám to oběma vyhovovalo, a aby výuka byla pro mě dostačující. Vděčím mu za úspěšné zdolání tohoto předmětu. Jeho doučování všem doporučuji, je to sázka na jistotu!

Michal P. - 28. 8. 2018

Pan Lukáš je velmi ochotný co se týče domluvy času a termínu doučování. Snaží se nám ve všem vyjít vstříc. Doučuje syna elektrotechniku a základy elektrických obvodů a je vidět, že má v této oblasti velký přehled. Látku dokáže synovi vysvětlit jednoduše a stručně, tak že syn látku doopravdy chápe mnohem lépe a je to vidět i na výsledcích ve škole.

Petr S. - 17. 1. 2018

S doučováním od pana Lukáše jsem velmi spokojen. Doučuje mě matematiku a elektrotechniku. Látku dokáže podat velmi jednoduchým a pochopitelným způsobem. Díky němu je mi vše jasnější. Mohu jen doporučit.

Ondřej M. - 8. 1. 2018

Objednala jsem doučovaní z elektrotechniky pro syna. Pan Lukaš vysvětluje látku srozumitelně, pečlive. Objasńuje příklady a navazuje to na příklady v realném životě.

Alexandra Z. - 7. 1. 2018


Kontaktní formulář


Napsat referenci