Matematika je lehká! Mnoholeté zkušenosti s doučováním!Ing. Jiří Š.

Jiří Špirhanzl
Účet ověřený:
matematika - zš, matematika - sš
Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou, 46601
200Kč - 320Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
90% zodpovězených zpráv
12h průměrná rýchlost odpovědi

Doučím matematiku jak pro základní školy tak zejména matematiku středoškolskou. Doučováním matematiky se zabývám mnoho let.

Připravím studenta na přijímací zkoušky na střední školu, popř. na maturitu.

Preferuji dvouhodinové lekce s krátkou přestávkou.
Výuka pouze jedné hodiny se neosvědčila, protože v jedné hodině není možné provést minimální procvičení probírané látky. Ale v zásadě je možná (kondice).
Na základě dohody se dá upravit časový rozvrh na základě přání studenta.

Výuka probíhá v mém bytě na adrese Hřbitovní 43, Jablonec nad Nisou. Místo je dostupné autobusem MHD.

Mám vysokoškolské vzdělání - fakulta technické kybernetiky. Matematika je mým koníčkem. Řadu let studenty doučuji. Myslím si, že matematika je krásná a zejména logická věda.
V mnoha případech se matematika po zvládnutí základů a dosažení úspěchů stala mým studentům koníčkem.
Smyslem vyučování matematice není jen předávat hotové poznatky, které skoro každý později stejně zapomene. Důležité je naučit se logicky myslet a rozumně se chovat.

http://matematika-doucovani.webnode.cz/
http://www.firmy.cz/detail/12951358-ing-jiri-spirhanzl-jablonec-nad-nisou.html

Mým heslem je :

„ Matematika je lehká!"

Albert Einstein
„Nedělejte si starosti ohledně vašich potíží v matematice. Můžu vás ujistit, že ty moje jsou stále větší.“
„Začátek je nejdůležitější částí práce.“ – PlatónReference

Matematika je a vždy byla pro mého syna tvrdý oříšek. A tak jsem hledala učitele nebo učitelku v Jablonci, z mnoha jsem vybrala právě p. Ing. Jiřího Špirhanzla. Hledala jsem učitele, který umí motivovat, naučit logicky přemýšlet, oblíbit si matematiku a to proto, že matematika je jeho koníčkem. Už po pár hodinách doučování můj syn si počínal jistěji, svižnější a bez stresu. Teď se připravujeme na přijímačky na střední školu, ale vím, že i když můj syn bude v budoucnu studovat tak jednou za čas stejně budeme docházet za p. Špirhanzlem pro "matematickou injekci" - dodání motivaci, prohloubení znalostí, udržení potřebného úrovně.

Naďa Š. - 14. 2. 2019

Kdyby matematiku přednášeli jen takoví učitelé, jako je pan ing. Špirhanzl, tak školství by bylo někde jinde!!! Moc si cením skvělého doučování matematiky obou mých dětí panem ing. Špirhanzlem. Chtěl bych mu moc poděkovat, protože bez jeho systematického a pochopitelného vysvětlování matematiky by si nejen nezlepšili známky, ale ani by k matematice nikdy moji synové nenašli cestu. Díky němu jí rozumí a již to není jejich neoblíbený předmět.

Pavel S. - 9. 2. 2019

U pana Špirhanzla se doučují mé dvě děti. Z jejich reakcí vím, že jsou s doučováním spokojeny a všechno, pokud jim to pan Špirhanzl vysvětlí, je pro ně najednou "easy". Křeč při vyslovení matematika postupně slábne, děti se začínají uvolňovat a zjišťují, že matematika, tak jak říká pan Špirhanzl, bude lehká i pro ně :-). Děkuji Vám za náš všechny :-).

Vladimíra K. - 3. 2. 2019

Spokojenost a super doučování. Mluvím za své děti, kteří se postupně uvolňují a zjišťují, že matematika, tak jak říká pan Špirhanzl, bude i pro ně lehká... Děkuji a škoda, že jsem Vás neobjevila dříve... :-)

Vladimíra K. - 1. 2. 2019

Pan Ing. Špirhanzl je výbornou volbou pro doučování matematiky. Doučování probíhalo během téměř celých prázdnin a vždy byl na vše skvěle připraven. Po celou tuto dobu dokázal zaujmout mou pozornost. Jakoukoli látku vždy skvěle a hlavně logicky vysvětlil pro pochopení. Všechny hodiny strávené učením jsou navíc zábavné, v jeho podání je matematika opravdu mnohem lehčí! Pan Ing. Špirhanzl je velmi vzdělaný a příjemný člověk, ze kterého vyzařuje přirozená autorita a životní zkušenost, kterou navíc dokáže se zaujetím předat formou učení mnohem mladším ročníkům. Pane Inženýre, moc Vám za Všechno děkujeme a vřele doporučujeme ostatním. David M.

David M. - 28. 8. 2018

Pan Špirhanzl je nejlepší učitel, které ho jsem doposud potkala. Trpělivý přístup, všechno v klidu. Byla jsem maximálně spokojená. Můžu jenom doporučit.

Aneta D. - 25. 8. 2018

Syn potřeboval dovysvětlit matematiku a pan Jiří Špirhanzl byl tou nejlepší možnou volbou. Syn velice rychle pochopil a naučil se i mnohem více. Mohu vřele doporučit.

Vladimír B. - 26. 6. 2018

Pan Jiří má matematiku moc rád a je jeho koníčkem. Dokáže složité věci jednoduše a logicky vysvětlit. Vždy uvede i příklady z praxe. Ke studentům má přátelský osobní přístup, je trpělivý a výkladem vždy zaujme. Je pravdou, že syn s velkým zlepšením ve studiu se hodin matematiky už nebojí. Doporučuji!

Radek B. - 22. 6. 2018

Je to skvely ucitel!☺

Eva T. - 17. 5. 2018

Když jsem nevěděl nebo mi nebylo něco v matematice jasné, tak jsem věděl na koho se obrátit. Opravdu mohu doporučit.

Pavel Š. - 28. 1. 2018

Trpelivy pristup, skvela komunikace a kvalitni priprava na kazdou konzultaci.

Radek P. - 26. 1. 2018

Pan Špirhanzl je skvělý učitel a díky němu jsem pochopil, že matematika je lechká.

André P. - 24. 1. 2018

Doporučuji. Příprava na maturitní zkoušku, doučování matematika pro střední školu. Pan Špirhanzl je výborný učitel, vše v klidu a několikrát vysvětlí. Na každé téma je vždy předem připravený a věnuje se celé tematice dokonale. Že látku zvládnete na 1*. Vše probíhá v domácím prostředí, komunikace přes pc se nebrání. Studentovi se věnuje na 100% Motto zní: "Matematika je lehká"

Barbora N. - 23. 1. 2018

Pan ing. J. Špirhanzl doučuje matematiku s velkým nadšením, při doučování dokáže udržet moji pozornost po celou dobu doučování. Vysvětluje učivo jasně, srozumitelně a přesvědčivě. Užívá nejrůznější pomůcky, které si sám pečlivě připravuje a dokáže nás hodně naučit a vše vysvětlit. Když ho požádáme o radu, udělá si pro nás vždy čas a má vždy radost z našich úspěchů. Je skvělý a všem ho doporučuji. Winn. P

Pavel W. - 18. 1. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci