Se mnou se angličtiny nemusíte bátVeronika V.

Veronika Valčíková
Účet ověřený:
anglický jazyk
Praha 5, 15500
350Kč - 360Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě,
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Milí studenti,

jmenuji se Veronika a s výukou angličtiny mám více jak 10-leté zkušenosti. Baví mě předávat znalosti a raduji se z pokroku svých studentů. Hodiny jsou přátelské a zábavné, nemusíte se vůbec stydět nebo se něčeho obávat, jsem trpělivá a nakonec rozpovídám každého :-)

Mými hodinami prošli studenti ZŠ, SŠ i VŠ či již pracující jedinci a ochotně pomůžu s čímkoliv si jen budete přát - napříč gramatikou, konverzací, čtením, psaním a slovní zásobou. Připravím na testy a zkoušky ve škole, na přijímací zkoušky nebo na mezinárodní certifikáty či na pracovní pohovory.

Bezplatně v hodinách poskytuji mnoho dodatečných studijních materiálů.

Ať už se chcete angličtinu učit ze své vlastní vůle, nebo ji potřebujete pro studium a práci, jsem tu pro Vás.

Mám zájem o spolehlivé studenty, kteří se budou na hodiny připravovat a budou dochvilní (nezruší na poslední chvíli hodinu, v případě, že jsme domluvení) a také nabízím výuku pouze na Praze 13 - Lužiny (přímo u metra Lužiny).

Žákům ZŠ doporučuji pouze 1h (60 min), všem starším nabízím 1,5h - max 2h (90/120 min).

Nabízím individuální, skupinovou i firemní výuku. Pokud by Vás bylo na hodině více, ráda poskytnu množstevní slevu.

V případě Vašeho zájmu mě prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech.

Těším se na spolupráci.

See you soon :-)

VeronikaReference

Verča mě připravovala na pracovní pohovor v angličtině pro zahraniční společnost. Angličtinu jsem nepoužíval spoustu let a moje aktivní znalosti a ještě k tomu odborné, byly nedostačující. Intenzivně se mi věnuje a její příprava mi velmi pomohla. Hodiny jsou vždy ušité na míru podle aktuálních potřeb, zábavné a uvolněné. Když v něčem tápete, vrací se k tomu v dalších hodinách a opakuje, dokud si to nezapamatujete. Pohovor jsem díky Verče zvládnul bez problémů. Její hodiny navštěvuji i dále, protože angličtinu teď používám v práci každý den. Děkuji! David P.

David P. - 29. 3. 2018

Můžu doporučit všem věkový skupinám. Zájmové, pochopitelné, jednoduché, vždy s dobrou náladou a úsměvem. Jednoznačně doporučuji.

Irina T. - 1. 1. 2018

Verče docházím na výuku AJ cca 2. rokem. Jsem s ní velice spokojen, protože mi pomáhá, jak v písemném, tak i mluveném projevu, který je velice důležité stále rozvíjet. I když jsem měl velké mezery v mluveném projevu před příchodem na výuku, tak jsou tyto nedostatky stále eliminovány každou dobou, kdy jsem na výuce. A proto jsem rád, že k ní můžu stále na výuku docházet a pořád se zdokonalovat. Doporučuji ji díky tomu, že je odborně nadaná, hodná a vždy je ochotná pomoci druhému člověku v jeho nesnázích.

Jan H. - 30. 12. 2017

Veronika byla ta nejlepší příprava na maturitu, jakou jsem si mohla přát! Rozšířila mou slovní zásobu a hlavně naučila reagovat a odpovídat jinak než "yes" "no" "good" a podobně. Odmaturovala jsem za 2. Díky Veronice jsem se v průběhu dalšího studia odhodlala vyjet na pracovní stáž do Londýna, což by bez její průpravy zůstalo jen snem. Verča je moc milá, trpělivá, tiskne spousty materiálu navíc. Je flexibilní, má skvělou výslovnost, neuvěřitelnou slovní zásobu! Určitě vás připraví na jakoukoli zkoušku z jakéhokoli oboru. Doporučuji!

Magdalena F. - 30. 12. 2017

Verca me pripravovala na maturitu, byl jsem dost beznadejny pripad, ale nakonec jsem odmaturoval za 3 ikdyz jsem se bal, ze nemam vubec sanci. Nektery veci ze me tahala jak z chlupaty deky, ale vsechno uvadi na prikladech a jednoduse a hlavne s neustalym usmevem na tvari!! Je fakt trpeliva a nema problem jednu a tu samou vec opakovat dokolecka, nez mi to docvakne. Ted studuju vysokou a chodim k Verce uz jen 1x za dva tydny, ale porad mi hodne pomaha. Doporucuji.

Martin B. - 23. 12. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci