Kvalitní a zábavné doučování biologie a fyziologie v PardubicíchRadek Z.

Radek Zemánek
Účet ověřený:
 biologie, fyziologie, somatologie, první pomoc, housle
  Pardubice
  140Kč - 200Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  3h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj, jsem student Fakulty zdravotnických studií v Pardubicích, obor Zdravotnický záchranář.

Můžu Ti nabídnout kvalitní a zábavné doučování formou individuálních přednášek, jak online, tak i formou osobní schůzky.

Budu se snažit, aby ses nemusel/a učit spoustu látky nazpaměť, ale aby si chápal/a souvislosti například ve fungování lidského těla. Nejčastěji připravuji studenty k maturitní zkoušce nebo přijímací zkoušce na střední zdravotnické školy nebo obory lékařských fakult, včetně medicíny.

Mám k dispozici spoustu vzorových otázek a testů, které Ti určitě pomůžou k přijetí na Tvoji vysněnou školu.Reference

Jelikož jsem se hlásil na medicínu, bylo nutné si opatřit kvalitní doučování. Moje dobrá kamarádka mi doporučila právě Radka Zemánka. Neváhal jsem a přihlásil se k němu na doučování. Už od první hodiny jsem věděl, že příjmačky splním, protože doučování od Radka je velice obsáhlé, poučné a také zábavné. Všechny znalosti, které jsem tímto doučováním získal, jsme neustále prověřovali a dokázali mě skutečně připravit na přijímací řízení, které jsem, díky Radkovi, splnil. Vřele doporučuji služby Radka. Neváhejte a obraťte se na tohoto zkušeného mentora!

Martin H. - 11. 1. 2018

Na možnost doučování od Radka Zemánka jsem dostal kontakt od mého kamaráda z dětství Daniela Bojanovského.Vzhledem k tomu že jsme se s Danem připravovali na Školu se zdravotnickým zaměřením,připadlo nám,že tohle je ta správná cesta..a taky byla ! Hodiny s Radkem jsou velice atraktivní,poučné a co se mi líbí nejvíc,je neustálé prověřování získaných znalostí. Služby Radka mohu doporučit a taky jsem je již pár kamarádům nabídl. Pokud váháte,zda poslat své dítě na doučování a nevíte ke komu tak Radek je pro Vás tím správným člověkem.

Jan Ž. - 26. 12. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci