Španělština nemusí být žádná věda!Barbora Š.

Barbora Švábová
Účet ověřený:
 španělský jazyk, český jazyk
  Ostrava
  150Kč - 200Kč za 60 minut

Ahoj, jmenuju se Barča a je mi 23 let. Od malička jsem se sledováním telenovel zamilovala do španělštiny. Slíbila jsem si, že se jazyk naučím. Když jsem s tím na střední škole začala, byly to jen začátky a byl to pouze druhý jazyk. Zamilovala jsem se do něj ale natolik, že jsem v jeho studiu pokračovala i na vysoké. Splnila jsem si svůj sen a žila jsem a studovala rok ve Španělsku, kde jsem se od svých mexických kamarádů naučila vše další a potřebné pro umění a dovednost komunikovat španělsky. Španělština pro mě není jen prostředek komunikace, je to život, radost. Je to pro mě jazyk, která zpívá a umí pohladit na srdci i na duši. Ráda bych tuhle jazykovou radost předávala dál, všem, kteří si jej chtějí taky zamilovat. Tak neváhejte! :)

Učím španělský jazyk a český jazyk, z obou mám bakalářský diplom z Filozofické fakulty Univerzity Palackého. Dále pak mám také certifikát z Universidad de Burgos ve Španělsku, kde jsem získala na svém studijním pobytu certifikát.

V současné době se chystám na pracovní stáž do Mexico City (proto preferuji doučování po Skypu).Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci