Příprava k maturitě, letní příměstský tábor, letní intenzivní kurzy pro dospělé, lekce na míru - PlzeňTereza B.

Tereza Brožová
Účet ověřený:
 anglický jazyk, maturita, angličtina, český jazyk, čeština, čeština pro cizince, obchodní angličtina, angličtina - konverzace
 Plzeň
  150Kč - 250Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  90% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den, jsem absolventkou jazykového gymnázia (maturita z AJ), nyní studuji pedagogickou fakultu v oboru AJ - ČJ. Mám sedmiletou praxi s výukou dětí i dospělých. Má úroveň angličtiny je C1 (mezinárodní certifikát FCE).

Specializuji se na přípravu k maturitě z AJ, ale v případě zájmu je možné domluvit se na jakémkoliv druhu individuálních či skupinových kurzů pro děti i dospělé (doučování do školy, klasické lekce, konverzační lekce; skupiny maximálně do 3 osob pro maximální efektivitu učení).

Vstřícný přístup, profesionalita a trpělivost; zážitkové učení plné zábavy bez zbytečného biflování :)

Prostory moderně vybavené jazykové učebny, veškeré studijní materiály, káva/voda/čaj a drobné občerstvení v ceně.

Podrobné informace a reference k mé činnosti můžete najít zde: https://www.facebook.com/pg/EngliShin-English-is-IN-shin-up-English-402207263526629/reviews/?ref=page_internal
_________________________________________________________________
AKTUÁLNÍ NABÍDKA NA LÉTO 2018 - přihlaste se ještě dnes a zajistěte si nejlepší termín!!!

LÉTO 1: letní anglický příměstský tábor pro děti - Učí se Vaše dítě anglicky? Má v oblibě kreativní činnosti, sport, zvířata a hry? Rádo poznává nové kamarády a získává zkušenosti? Byli byste rádi, kdyby bylo o Vaši mladou slečnu/Vašeho chlapce postaráno další týden o prázdninách? Přáli byste si, aby se Vaše dítě naučilo své školní znalosti angličtiny využívat v praxi a zároveň aby si osvojilo něco nového, aniž by si uvědomilo, že se učí?
... Potom je letní příměstský tábor s EngliShin pro Vás jako stvořený!
 malé skupinky do 4 dětí ve věku od 7 do 13 let k dosažení maximální efektivity učení a individuálního přístupu, rozřazení do skupin podle věku a pokročilosti
 rodinná atmosféra, odborný dozor
 zábavné učení přirozenou cestou, škola hrou: reálné každodenní situace, praktické využití angličtiny
 simulace anglicky mluvícího prostředí: každý den bude rozdělen do dvou bloků – výukového a zážitkového;
celou dobu tedy bude děti obklopovat angličtina, která bude součástí lekcí i všech aktivit (sport, kreativní
činnosti, hry)
 prostory jazykového centra Dialog v Plzni na Slovanech: moderně vybavená učebna, toaleta, zahradní altánek + spoustu doplňkových outdoor i indoor aktivit
 trpělivá lektorka s bohatými zkušenostmi s výukou
 vyvážená strava vhodná pro děti a pitný režim
V ceně tábora:
 5 lekcí angličtiny denně + anglická komunikace po celou dobu tábora v rámci všech aktivit: návštěva ZOO,
objednání si občerstvení v cukrárně, sportovní a vědomostní hry, prohlídka města, výroba triček, módní
přehlídka
 kompletní strava (obědy ve Zdravém restaurantu Slunečnice, 2x denně svačina) + pitný režim
 sešit s výukovými materiály
 na památku si děti odnesou: portfolio plné krásných vzpomínek, dosažených úspěchů a fotografií; originální táborové tričko
 prohlídka Plzně v angličtině
 návštěva ZOO Plzeň
 občerstvení v cukrárně
 piknik v přírodě
Termíny:23. – 27. 7., 30. 7. – 3. 8., 27. – 31. 8. 2018
Cena:3000 Kč (10% sleva při přihlášení spolu s kamarádem/kamarádkou)

LÉTO 2: Intenzivní kurzy angličtiny pro teenagery jako příprava k maturitě -
Chystáte se v září k maturitě a chcete si být jistí, že u komise obstojíte? Nebo vás zkouška čeká až v květnu, ale rádi byste se začali připravovat systematicky a včas?… Pak jsou letní intenzivní kurzy angličtiny přímo pro vás! Ujasníte si systém časů a jejich použití, získáte důležitou slovní zásobu, zlepšíte si výslovnost, naučíte se praktické fráze, naladíte uši na poslech, procvičíte písemnou část, ale především budete konečně MLUVIT anglicky v reálných každodenních situacích.
 5 dní v kuse (PO – PÁ) na konci prázdnin = poslední intenzivní trénink před zkouškou nebo začátek příprav na květen!
 malé skupinky do 4 studentů k dosažení maximální efektivity učení a individuálního přístupu
 zábavné učení přirozenou cestou: reálné každodenní situace, praktické využití angličtiny
 každý den bude rozdělen do dvou bloků – výukového a zážitkového; celou dobu Vás tedy bude obklopovat angličtina, která bude součástí lekcí i všech aktivit (simulace situací v anglicky mluvícím prostředí)
 prostory jazykového centra Dialog v Plzni na Slovanech: moderně vybavená učebna, toaleta, zahradní altánek + doplňkové aktivity
 trpělivá lektorka s bohatými zkušenostmi s výukou
V ceně kurzu:
• 3 výukové lekce angličtiny denně + praktické využití jazyka v zážitkových blocích (cca 2 hodiny denně), celkem tedy 5 hodin angličtiny denně (25 hodin týdně)!
• anglická komunikace po celou dobu kurzu v rámci všech aktivit: objednání si občerstvení v cukrárně, rezervace hotelového pokoje po telefonu i emailem, prohlídka města v AJ, módní přehlídka a mnoho dalšího!
• drobné občerstvení a nápoje (káva, čaj, voda)
• sešit s výukovými materiály
• portfolio plné krásných vzpomínek, úspěchů a fotografií
• prohlídka Plzně v angličtině
• občerstvení v cukrárně
Termín: 27. - 31. 8. 2018 v odpoledních/večerních hodinách
Cena: 3300 Kč (10% sleva při přihlášení spolu se známým/známou)

LÉTO 3: Letní intenzivní kurzy pro dospělé všech úrovní pokročilosti - Učíte se anglicky už mnoho let, ale pořád máte dojem, že neobstojíte v cizojazyčné komunikaci a pasujete se do pozice „věčného začátečníka“? Objevili jste taje angličtiny nedávno a chcete se rychle zdokonalit? Nebo jste se rozhodli, že letos „konečně začnete“? Ať už je Váš cíl jakýkoliv, letní intenzivní kurzy angličtiny na míru splní každé Vaše přání!
Letos se na dovolené konečně bez problému domluvíte na recepci, objednáte si oběd v restauraci, koupíte suvenýry a nebudete se muset bát oslovit místní!
Ujasníte si systém časů a jejich použití, získáte důležitou slovní zásobu, zlepšíte si výslovnost, naučíte se praktické fráze, naladíte uši na poslech, ale především budete konečně MLUVIT anglicky v reálných každodenních situacích.
 5 dní v kuse (PO – PÁ)
 malé skupinky do 4 studentů k dosažení maximální efektivity učení a individuálního přístupu
 rozřazení do skupin podle pokročilosti
 zábavné učení přirozenou cestou: reálné každodenní situace, praktické využití angličtiny
 každý den bude rozdělen do dvou bloků – výukového a zážitkového; celou dobu Vás tedy bude obklopovat angličtina, která bude součástí lekcí i všech aktivit (simulace situací v anglicky mluvícím prostředí)
 prostory jazykového centra Dialog v Plzni na Slovanech: moderně vybavená učebna, toaleta, zahradní altánek + doplňkové aktivity
 trpělivá lektorka s bohatými zkušenostmi s výukou
V ceně kurzu:
 3 výukové lekce angličtiny denně + praktické využití jazyka v zážitkových blocích (cca 2 hodiny denně), celkem tedy 5 hodin angličtiny denně (25 hodin týdně)!
 anglická komunikace po celou dobu kurzu v rámci všech aktivit: objednání si občerstvení v cukrárně, rezervace hotelového pokoje po telefonu i emailem, prohlídka města v AJ, módní přehlídka a mnoho dalšího!
 drobné občerstvení a nápoje (káva, čaj, voda)
 sešit s výukovými materiály
 na památku si odnesete portfolio plné krásných vzpomínek, dosažených úspěchů a fotografií
 prohlídka Plzně v angličtině
 občerstvení v cukrárně
Termíny: 23. – 27. 7., 30. 7. – 3. 8., 27. – 31. 8. 2018 v odpoledních/večerních hodinách
Cena: 3300 Kč (10% sleva při přihlášení spolu se známým/známou)Reference

Díky Terce jsem v pořádku zvládla maturitu. :) Připravovala mě na ústní i písemnou část.

Hana P. - 21. 5. 2018

Terezka je skvela ucitelka. Ma vyborne znalosti a vzdycky mi se vsim poradi. Je moc mila, usmevava a chodim k ni rada.

Barbora R. - 21. 5. 2018

Nejlepší individuální přístup, který jsem zažil. Trpělivá lektorka, dokáže vše vysvětlit srozumitelně a jasně. Výuka probíhá bez stresu v příjemném prostředí. Mohu doporučit ostatním, 100% spokojenost.

Jan F. - 20. 5. 2018

Chodila jsem na doučování k Terce před maturitou a velice mi to pomohlo a dá se říct, že díky ní mám maturitu. Terka je strašně moc ochotná a hodinu vždy přizpůsobila našim potřebám. Vřele doporučuji!!!! :)

Kristýna N. - 20. 5. 2018

Terezka mě doučovala k přípravě na maturitu z angličtiny. Musím říct, že je Terezka moc šikovná. Když jsem docházela na její doučovací hodiny, vždy jsem odcházela s pocitem, že jsem plná vědomostí. Pokud jde o mě, tak mohu Terezku doporučit všem, co se připravují na jakoukoliv zkoušku. :-)

Magdaléna Š. - 19. 5. 2018

Terka mě mnoho naučila a jsem ráda, že mi ji kamarádka ukázala. Učím se věci, co jsou důležité vědět a z hodin si hodně zapamatuji. A když s něčím potřebuju pomoct ze školy, tak mi s tím bez problémů pomůže. K Terce chodím už 5 let a ve škole bych si bez hodin s Terkou nevedla tak dobře, jako s nimi.

Linda N. - 18. 5. 2018

Chodila jsem k Terce na angličtinu a jako učitelce jí nemůžu nic vytknout. Byla jsem maximálně spokojená a vřele jí doporučuji dalčím :)

Daniela B. - 18. 5. 2018

Terka je skvělá učitelka, každou hodinu má do detailu promyšlenou a připravenou, pohotově odpovídá na veškeré dotazy, má výbornou angličtinu, je ctižádostivá, svědomitá, empatická a za každé okolnosti usměvavá. Chodím k ní již druhým rokem a na každou hodinu se vždy moc těším. Vřele doporučuji!

Nikola V. - 18. 5. 2018

Hodiny s Terezkou byly skvělé. Dodaly mi nejen velké znalosti, ale především vůli mluvit více anglicky a nebát se toho. Celková spolupráce byla na jedničku, s ničím nebyl problém a osobitost Terezky vnesla do těchto hodin přátelskost. Díky tomu jsem poznala, že angličtina není žádné velké zlo, a i když nepatřím mezi nejtalentovanější lidi, rozhodně se teď nemusím stydět mluvit anglicky. Terezce patří velké díky. Thank you!

Lenka B. - 18. 5. 2018

Terezka je báječná!!! Chodila jsem k ní velmi intenzivně téměř rok kvůli přípravě na dvousemestrální zkoušku z jazyka. Lekci měla vždy předem do detailu připravenou. V gramatice mi konečně někdo udělal jasno a konverzační témata byla zajímavá a přesně na míru. Terezčin přístup byl skvělý, měla obrovskou trpělivost a "srdce učitelky". Vřele doporučuji nejen dospělým studentům!

Magdaléna H. - 18. 5. 2018

Terka je moc šikovná mladá slečna. Nedám na ni dopustit, naučila mě velmi dobře anglicky. Je velmi trpělivá a vyznává klidný přístup. Je také velmi "lidská" :) Neváhejte a jděte do toho!!

Tomáš H. - 18. 5. 2018

Terezka je mladá, šikovná studentka, která vždy dokáže probíranou látku vysvětlit zábavnou formou. Doporučuji její hodiny, protože má spoustu znalostí anglického a českého jazyka a navíc je učí takovou formou, abychom si všechny s lehkostí zapamatovali :) .

Andrea B. - 18. 5. 2018

Lektorka Terka je sluníčko. Vždycky se na lekce těším, měla jsem obavy, že se bude smát mé hrozné české výslovnosti, ale zaměřily jsme se na ni a už se nestydím mluvit. Svým trpělivým, individuálním a kamarádským přístupem mi s každou lekcí dodává více a více sebevědomí. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě ji a mohu vřele doporučit.

Soňa B. - 18. 5. 2018

Tereza je šikovná mladá lektorka, která má vždy precizně připravenou hodinu a přesně ví, čím žáka zaujmout a jak mu vysvětlit látku zábavnou a jednoduchou formou. Díky ní se nebojím mluvit anglicky a cítím se jistější v poslechu, psaní i mluvení. Atmosféra na hodině byla vždy příjemná, moderně vybavená učebna a občerstvení jsou třešničky na dortu.

Tereza Š. - 18. 5. 2018

K Terezce jsem chodila na přípravu k maturitní zkoušce. Za půl roku mě dokázala připravit a zkoušku jsem úspěšně složila, i když má angličtina nebyla na začátku dostačující. Nyní k ní docházím stále a nemohu si její přátelský přístup, připravené hodiny s plno materiály vynachválit. Doporučuji její výuku všem, i když se např. jako já stydíte anglicky mluvit. Po pár hodinách se toho lehce zbavíte. :)

Barbora B. - 18. 5. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci