Buďte si jistější v AJ a uspějte u maturity, na VŠ i v komunikaci v práci s business EnglishBc. Tereza B.

Tereza Brožová
Účet ověřený:
anglický jazyk, anglický jazyk - příprava na maturitu, angličtina, maturita, anglický jazyk - business, anglický jazyk - komunikace
Plzeň, 32600
150Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
80% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den, jsem absolventkou bakalářského oboru AJ-ČJ na pedagogické fakultě, v jejímž studiu nadále pokračuji, a jazykového gymnázia (maturita z AJ). Mám sedmiletou praxi s výukou dětí i dospělých. Má úroveň angličtiny je C1 (mezinárodní certifikát FCE).

Prostory moderně vybavené jazykové učebny v Plzni na Slovanech, drobné občerstvení, veškeré materiály k výuce, trpělivost, profesionalita a milý přístup jsou samozřejmostí na každé lekci :) .

PŘÍPRAVA K MATURITĚ - POMATURITNÍ A VŠ LEKCE - BUSINESS ENGLISH - KONVERZACE - KOREKTURY

Potřebujete se zdokonalit v AJ kvůli studiu na VŠ? Rádi byste "oprášili" své maturitní znalosti? Sama jsem studentkou VŠ a vím, jak může být učení (jazyků) stereotypní. Přesvědčím vás, že studium AJ nemusí být jen stres, nudné papouškování vět z učebnice a biflování gramatiky, kterou v praxi nepoužijete. V malé skupince do 4 studentů tvořené studenty VŠ procvičíte v příjemném prostředí moderně vybavené jazykové učebny nejnutnější gramatiku, slovní zásobu i poslech, ale zaměříme se především na reálnou konverzaci. Buďte si konečně v AJ jistí!

Čeká Vás maturita z AJ? V malých skupinkách 2 až 4 osob tvořených Vašimi kamarády procvičíte témata na ústní část, rozšíříte si slovní zásobu, naladíte uši na poslech, potrénujete psaní i čtení, zlepšíte si výslovnost i nejnutnější gramatiku, kterou probíráme zábavnou formou s maximálním využitím v praxi. Dozvíte se, jak zkouška probíhá, a celou situaci si bez stresu a tlaku vyzkoušíte nanečisto. Po všech stránkách se připravíte na maturitu tak, abyste v květnu/září bez problému uspěli! Ráda Vám pomohu v přípravě ke zkoušce jak v
lekcích přes rok, tak v intenzivních kurzech o prázdninách. K přípravě k maturitě mám vytvořené materiály, které vycházejí přímo ze zkoušek z předchozích let.

Rozčiluje Vás, že na Vás angličtina útočí ze všech stran, ale Vy nerozumíte? Chcete zůstat IN? Proč přišel syn na oslavu později, když měl DEDLAJN? Co po Vás chce počítač, když se dožaduje APDEJTU? Co Vás čeká na ÓLINKLUZÍF dovolené? Co znamená nápis sprejera OMG a LOL? Má kamarádka v telefonu šotka, když Vám od ní přišla zpráva CUl8r? Co máte přinést šéfovi, když Vás žádá o FÍDBEK? Potřebujete předat informace zahraničnímu obchodnímu partnerovi? Dokázat šéfovi, že zvládáte business English? Domluvit se na dovolené? Zbavte se strachu a konečně MLUVTE anglicky! Vyzkoušejte si praktické využití jazyka v reálných každodenních situacích v malých skupinkách do 4 studentů.

V případě zájmu se můžeme domluvit i na jakémkoli jiném typu kurzu pro teenagery a dospělé (konverzační angličtina, příprava na zkoušky, konzultace a korektury seminárních i diplomových prací,...)

Reference od mých předchozích studentů a další informace můžete najít na:
https://ajmaturitaplzen.webnode.cz
a na Facebooku: EngliShin - English is IN, shin up EnglishReference

I když jsme s Terez byly necelé 3 měsíce, dokázala nám vysvětlit učivo, které jsme nepochopily za celé 4 roky ZŠ :). Jestli můžeme doporučit někoho na douceni AJ, tak jedině Terez❤️. Děkujeme ti.Štěpi a Naty

Štěpánka J. - 6. 11. 2018

Lepšího člověka na doučování budete hledat jen těžko..Ať už máte problém s čímkoliv, tak pevně věřím, že společně s TERKOU dokážete vyřešit opravdu vše. Můžu jedině doporučit!

Patrik J. - 10. 9. 2018

Terez byla skvela ucitelka, vzdy se snazila vyjit vstric a najit nejaky kompromis, kdyz byl problem. Byla mila a zvladly jsme vse, na cem jsme se domluvily, vcetne uspesne zvladnute maturity!:) Terka vam nejen zprijemni hodinu anglictiny, ktere jsem mela rada, ale i samotny den:)

Lenka K. - 27. 5. 2018

Terezka mě pripravovala na maturitu rok a úspěšně jsem ji zvládla. Každou hodinu měla do detailu připravenou, byla trpělivá, vstřícná. Díky ní, jsem se přestala bát mluvit a to považuji za největší úspěch, protože můj ostych byl opravdu veliký. Terezku můžu jen doporučit a určitě, bych nevolila jinak!

Nelly E. - 26. 5. 2018

Díky Terce jsem v pořádku zvládla maturitu. :) Připravovala mě na ústní i písemnou část.

Hana P. - 21. 5. 2018

Terezka je skvela ucitelka. Ma vyborne znalosti a vzdycky mi se vsim poradi. Je moc mila, usmevava a chodim k ni rada.

Barbora R. - 21. 5. 2018

Nejlepší individuální přístup, který jsem zažil. Trpělivá lektorka, dokáže vše vysvětlit srozumitelně a jasně. Výuka probíhá bez stresu v příjemném prostředí. Mohu doporučit ostatním, 100% spokojenost.

Jan F. - 20. 5. 2018

Chodila jsem na doučování k Terce před maturitou a velice mi to pomohlo a dá se říct, že díky ní mám maturitu. Terka je strašně moc ochotná a hodinu vždy přizpůsobila našim potřebám. Vřele doporučuji!!!! :)

Kristýna N. - 20. 5. 2018

Terezka mě doučovala k přípravě na maturitu z angličtiny. Musím říct, že je Terezka moc šikovná. Když jsem docházela na její doučovací hodiny, vždy jsem odcházela s pocitem, že jsem plná vědomostí. Pokud jde o mě, tak mohu Terezku doporučit všem, co se připravují na jakoukoliv zkoušku. :-)

Magdaléna Š. - 19. 5. 2018

Terka mě mnoho naučila a jsem ráda, že mi ji kamarádka ukázala. Učím se věci, co jsou důležité vědět a z hodin si hodně zapamatuji. A když s něčím potřebuju pomoct ze školy, tak mi s tím bez problémů pomůže. K Terce chodím už 5 let a ve škole bych si bez hodin s Terkou nevedla tak dobře, jako s nimi.

Linda N. - 18. 5. 2018

Chodila jsem k Terce na angličtinu a jako učitelce jí nemůžu nic vytknout. Byla jsem maximálně spokojená a vřele jí doporučuji dalčím :)

Daniela B. - 18. 5. 2018

Terka je skvělá učitelka, každou hodinu má do detailu promyšlenou a připravenou, pohotově odpovídá na veškeré dotazy, má výbornou angličtinu, je ctižádostivá, svědomitá, empatická a za každé okolnosti usměvavá. Chodím k ní již druhým rokem a na každou hodinu se vždy moc těším. Vřele doporučuji!

Nikola V. - 18. 5. 2018

Hodiny s Terezkou byly skvělé. Dodaly mi nejen velké znalosti, ale především vůli mluvit více anglicky a nebát se toho. Celková spolupráce byla na jedničku, s ničím nebyl problém a osobitost Terezky vnesla do těchto hodin přátelskost. Díky tomu jsem poznala, že angličtina není žádné velké zlo, a i když nepatřím mezi nejtalentovanější lidi, rozhodně se teď nemusím stydět mluvit anglicky. Terezce patří velké díky. Thank you!

Lenka B. - 18. 5. 2018

Terezka je báječná!!! Chodila jsem k ní velmi intenzivně téměř rok kvůli přípravě na dvousemestrální zkoušku z jazyka. Lekci měla vždy předem do detailu připravenou. V gramatice mi konečně někdo udělal jasno a konverzační témata byla zajímavá a přesně na míru. Terezčin přístup byl skvělý, měla obrovskou trpělivost a "srdce učitelky". Vřele doporučuji nejen dospělým studentům!

Magdaléna H. - 18. 5. 2018

Terka je moc šikovná mladá slečna. Nedám na ni dopustit, naučila mě velmi dobře anglicky. Je velmi trpělivá a vyznává klidný přístup. Je také velmi "lidská" :) Neváhejte a jděte do toho!!

Tomáš H. - 18. 5. 2018

Terezka je mladá, šikovná studentka, která vždy dokáže probíranou látku vysvětlit zábavnou formou. Doporučuji její hodiny, protože má spoustu znalostí anglického a českého jazyka a navíc je učí takovou formou, abychom si všechny s lehkostí zapamatovali :) .

Andrea B. - 18. 5. 2018

Lektorka Terka je sluníčko. Vždycky se na lekce těším, měla jsem obavy, že se bude smát mé hrozné české výslovnosti, ale zaměřily jsme se na ni a už se nestydím mluvit. Svým trpělivým, individuálním a kamarádským přístupem mi s každou lekcí dodává více a více sebevědomí. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě ji a mohu vřele doporučit.

Soňa B. - 18. 5. 2018

Tereza je šikovná mladá lektorka, která má vždy precizně připravenou hodinu a přesně ví, čím žáka zaujmout a jak mu vysvětlit látku zábavnou a jednoduchou formou. Díky ní se nebojím mluvit anglicky a cítím se jistější v poslechu, psaní i mluvení. Atmosféra na hodině byla vždy příjemná, moderně vybavená učebna a občerstvení jsou třešničky na dortu.

Tereza Š. - 18. 5. 2018

K Terezce jsem chodila na přípravu k maturitní zkoušce. Za půl roku mě dokázala připravit a zkoušku jsem úspěšně složila, i když má angličtina nebyla na začátku dostačující. Nyní k ní docházím stále a nemohu si její přátelský přístup, připravené hodiny s plno materiály vynachválit. Doporučuji její výuku všem, i když se např. jako já stydíte anglicky mluvit. Po pár hodinách se toho lehce zbavíte. :)

Barbora B. - 18. 5. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci