Nejlepší doučování ruštiny za skvělou cenou :)Jelena R.

Jelena Rassuždaj
Účet ověřený:
ruský jazyk, ruština
Kutná Hora, 28401
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 310Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend,
90% zodpovězených zpráv
11h průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím individuální výuku ruského jazyka přes skype. Jsem rodilá mluvčí s vysokoškolským pedagogickým vzděláním. Mám vlastní výukový program a dlouholeté zkušenosti s výukou. Možnost výuky ruštiny na všech úrovních, od začátečníků až po profesionály.Reference

Moc bych Vám chtěla poděkovat za přípravu na zkoušku! Díky Vám jsem jí úspěšně složila :) Ještě jednou DÍKY MOOOOC!!! Mějte se krásně!

Irena L. - 27. 11. 2018

Jelena je výborná! Laskavá, vstřícná žena, která umí naučit. K výuce přistupuje odpovědně a pečlivě.

Tomáš H. - 17. 10. 2018

Jelena je vstřícná a systematická. Její přístup je velmi laskavý, přátelský a vstřícný. Atmosféra při výuce je velmi pozitivní, což činí výuku příjemnou a tím pádem se ráda znovu vracím na další hodiny. Vysvětlení látky od Jeleny je srozumitelné, ochotně vysvětlí veškeré dotazy, je trpělivá.

Petra V. - 30. 7. 2018

S Jelenou se učím rusky pravidelně jeden až dvakrát týdně již téměř dva roky, byla jsem úplný začátečník. Všechny hodiny probíhají po Skypu, ve večerních hodinách i o víkendu, flexibilně podle mých aktuálních potřeb. Jako rodilá mluvčí klade důraz na správnou výslovnost a přízvuk. Hodiny mě baví, po každé hodině jsem motivovaná k dalšímu učení :-). Doporučuji.

Kateřina C. - 25. 6. 2018


Kontaktní formulář


Napsat referenci