Chcete se naučit korejsky?Tereza L.

Tereza Lukešová
Účet ověřený:
korejština
Olomouc, 77900
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
70% zodpovězených zpráv

안녕하세요~ ^^

Jsem studentkou třetího ročníku oboru Korejština pro hospodářskou praxi na Univerzitě Palackého v Olomouci, který se zaměřuje především na praktické využití korejského jazyka jak v běžném, tak v business prostředí a na vědomosti z oblasti aplikované ekonomie.
O Koreu jsem se zajímala už na střední škole - mám ráda korejskou hudbu, seriály, jídlo a tak kulturu celkově, takže studium tohoto jazyka mě opravdu baví :).

V rámci oboru jsem strávila rok na univerzitě v Jižní Koreji, kde jsem navštěvovala intenzivní jazykový kurz (srovnatelné se 4. úrovní TOPIK) a získala spoustu zkušeností z korejského prostředí.

Korejština je poměrně těžký jazyk, je to totiž zase něco úplně jiného, a možností jejího studia u nás bohužel ještě moc není.
Ráda tak pomůžu každému, který by se chtěl korejsky naučit a poradím i s dalšími efektivními způsoby, jak se neustále zlepšovat. Mimo korejštinu můžu předat i znalosti korejské kultury, etikety apod.

Pomoci můžu i s doučováním anglického jazyka - pro začátečníky i pokročilé, včetně konverzace.

Doučuji v Olomouci, ale není problém se domluvit na výuku po Skypu či dojíždění (v tom případě by se však zvedla cena úměrně k cestování).

Budu se těšit!Kontaktní formulářNapsat referenci