Doučování, které vás posune na vaší cestě dálDominika L.

Dominika Láníková
Účet ověřený:
anglický jazyk
Pardubice, 53003
300Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
doučuje i skupiny
70% zodpovězených zpráv

!!!!V PŘÍPADĚ ZÁJMU ČI DOTAZŮ MI PROSÍM PIŠTE NA MAIL, ZDE MI NA SOUKROMÉ ZPRÁVY NEJDE ODPOVÍDAT!!!! DĚKUJI :) - domca.lanikova@gmail.com

Naučím vás anglicky, vytvořím vám hodiny angličtiny na míru a zbavím vás strachu komunikovat anglicky. Vytvořím pro vás překlad textů, pomohu při tlumočení a zajistím pro vás vždy to nejlepší. Baví mě se vzdělávat a hledám nové výzvy. Když se pro něco nadchnu, dokážu pro to být maximálně zapálená. Nemám ráda jednoduchost a nudu - ráda si hledám kreativní a alternativní způsoby či cesty. Na čem se dohodneme, to platí. Budu se těšit na naši případnou spolupráci. :)

Vyučované předměty:
Angličtina - A1 - C1

Škola a zaměstnání:
Mám ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou na Anglickém gymnázium v Pardubicích a momentálně budu dokončovat vysokoškolské bakalářské studium na Univerzitě v Pardubicích se studiem anglického jazyka se specializací v pedagogice.

V minulém roce jsem studovala ve Švédsku (obor pedagogika) a na Madeiře (obor jazyky a byznys) v rámci programu Erasmus.

Již několik let pracuji jako lektor, většinu času pracuji sama na sebe, ale pracovala jsem i pro jazykové školy, pro jazykové dětské centrum Helen Doron a mimo jiné jsem v uplynulém roce pracovala jako učitelka anglického jazyka na dvou základních švédských školách (viz. přiložené CV).

Doklady znalostí:
V roce 2014 jsem úspěšně získala ESOL International (City & Guilds) certifikát z anglického jazyka na úrovni B2 a letos se chystám na certifikát na úrovni C1.

Zkušenosti, praxe:
Několik let jsem profesionálně hlídala děti, pracovala jsem i mimo jiné pro agenturu, kde jsem hlídala děti, několikrát jsem pracovala na letních táborech a jak jsem již zmínila výše, několik let doučuji - děti z mateřské školy, žáky ZŠ, SŠ a dospělé ať už individuálně, ve skupinkách či ve firmě a mimo jiné jsem pracovala i v dětském jazykovém centru Helen Doron.

Mimo jiné studuji pedagogiku, takže se neustále snažím vzdělávat v rámci tohoto oboru a podstupovat různé stáže.

Cena:
300 Kč/45 min, 400 Kč/60 min

Můžu dojíždět?: Ve většině případů ne, preferuji výuku u mě doma, pokud se nejedná o místa, která jsou blízko poloze, kde se obvykle pohybuji.

Možná i výuka u lektora?: Ano, preferuji výuku u mě doma, popřípadě na Univerzitě či Univerzitní knihovně v Pardubicích.

Časové možnosti:
PO - PÁ, ráno, dopoledne, odpoledne, možná i domluva na večer

!!!!V PŘÍPADĚ ZÁJMU ČI DOTAZŮ MI PROSÍM PIŠTE NA MAIL, ZDE MI NA SOUKROMÉ ZPRÁVY NEJDE ODPOVÍDAT!!!! DĚKUJI :) - domca.lanikova@gmail.comFotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci