Výuka angličtiny, která vás posune dál - UKÁZKOVÁ HODINA ZDARMADominika L.

Dominika Láníková
Účet ověřený:
anglický jazyk
Pardubice
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
doučuje i skupiny
90% zodpovězených zpráv
13h průměrná rýchlost odpovědi

Potřebujete se naučit anglicky nebo se zlepšit a posunout na další úroveň? Potřebujete pomoci s přípravou na maturitní či jinou zkoušku? Sháníte lektora pro sebe, své dítě či pro své zaměstnance? Nebo si prostě už jednou pro vždy chcete splnit svůj sen o tom, že se naučíte anglicky a nebude z vás věčný začátečník?

Poté jste tu správně! 🙂 Společně se zaměříme na to, co budete potřebovat, vytvořím vám hodiny na míru a zbavím vás strachu komunikovat anglicky. Zábavnými způsoby budeme procvičovat mluvení, poradíme si s poslechem a gramatiku budeme pilovat díky různým aktivitám, dokud si v ní nebudete jistí. Ale především to bude vždy a jen o vás - o tom, jaké styly učení vám vyhovují a na čem budete potřebovat zapracovat nejvíce!

S výukou angličtiny mám již 9 let zkušeností. Specializuji se jak na výuku dětí, tak i dospělých. V roce 2019 jsem ukončila bakalářské studium anglického jazyka se specializací v pedagogice a nadále pokračuji v navazujícím magisterském studium. Vlastním certifikáty na úrovni B2 a C1 a v minulosti jsem učila v jazykové škole, dětském centrum Helen Doron, ve firmách, Švédsku a Francii.

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o ukázkovou hodinu (je potřeba domluvit se dopředu) mě neváhejte kontaktovat, ať už na této stránce nebo na mém e-mailu: domca.lanikova@gmail.com. Budu se těšit na naši případnou spolupráci.

Cena:
60 minut - 400 Kč / 1 osoba
Skupinová lekce 60 minut - od 250 Kč (cena se odvíjí od počtu osob a délky hodiny)Reference

Domča je velmi milá a angličtina s ní je super. Na každou hodinu má připravené materiály, které pak spolu procházíme. Vždy mi všechno vysvětlí tak, abych tomu rozumněla a pochopila to. Také se mi moc líbí každodenní úkoly, které posílá. Procvičuji si tím angličtinu i mimo doučování.

Šarlota H. - 8. 12. 2019

Velice doporučuji. Slečna Dominika je velmi milá, angličtina s ní je zábavná. Na výuku je vždy dobře připravená a angličtinu ovládá na velmi vysoké úrovni. Velkým plusem jsou každodenní úkoly,které Vás přinutí se angličtině věnovat i ve dny, kdy doučování neprobíhá.

Monika H. - 18. 10. 2019

Domču jsem oslovila s žádostí o pomocí k přípravě na maturitu. A musím říct ,že má intuice se nepletla,vybrala jsem si nejlépe jak jen jsem mohla.Na každou hodinu se vždy těším,hodiny probíhají vždy v přátelské a uvolněné atmosféře.Oceňuji především trpělivost,ochotu a velmi kvalitně zpracované materiály,rychlost a pohotovost v komunikaci.Pokud bych v budoucnu narazila na problém s Angličtinou,bez váhání bych opětovně žádala o pomoc Domču. Pokud zvažujete ,že Domču oslovíte určitě neváhejte! Za Domču nemluví slova,ale výsledky kterých jsem díky ní dosáhla a za to jí patří obrovské DÍKY!

Kristýna M. - 28. 8. 2019

Domča k nám dochazí zatím zhruba půl roku 2x týdně, ale jsem opravdu moc spokojená - a to nejenom já, ale i dcera se synem. Děti se na ni vždy moc těší, hodiny je velice baví, protože jsou zajímavé a plné různých aktivit. Domča to s dětmi zkrátka umí. :-) Angličtinu s Domčou vřele doporučuji, jsme moc spokojení.

Lucie M. - 19. 6. 2019

Dominika mi pomáhala s přípravou na maturitu. S angličtinou jsem měl velký problém takže jsme na mé angličtině opravdu dost makali každý týden. Neměla to se mnou vždy úplně jednoduché a byla velice trpělivá, ale díky ni se mi podařilo maturitu dát.

Tomáš V. - 12. 2. 2019

Dominika učila u nás ve firmě naše zaměstnance před tím než odjela do zahraničí. S její formou výuky jsme byli spokojeni a všichni se na její hodiny těšili, díky její vždy přítomné dobré náladě. Rádi jsme s ní spolupracovali.

Eliška P. - 16. 1. 2019

Dominika mě doučuje AJ teprve půl roku, ale jsem s jejím stylem výuky a přístupem velmi spokojená. Na hodiny je vždy pečlivě připravená, snaží se o pestrou, zajímavou hodinu, aby nebyl stres, ale pohodová atmosféra, při které se dobře pracuje.

Soňa M. - 15. 1. 2019

Dominika učí mou 4 letou dceru a opravdu mohu říct, že jsem ráda, že jsem ji objevila. Dcerka je z ní nadšená a vždy se na ni moc každou hodinu těší. Dominika ji učí slovíčka díky různým hrám, nejednou jsem si všimla, že si spolu při různých hrách i zasportují a “zapotí se”, zpívají spolu různé písničky, vyrábí spolu, vyplňují spolu pracovní listy přiměřené jejímu věku a Dominika na ni po celou hodinu mluví jenom anglicky. Jsem moc ráda, že Dominiku máme, nepřestává mě udivovat, co všechno dcerka už zvládne anglicky říct.

Veronika T. - 9. 1. 2019

Dominika mě doučuje už několik let a jsem s ní moc spokojen. Na hodinu je vždy připravená a dorazí s různými materiály, které spolu děláme. Líbí se mi, že je velice pohotová a vždy mi všechno vysvětlí tak, abych tomu rozuměl.

Kuba Š. - 13. 11. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci