Nejlevnější doučování čj, matematiky, angličtiny a hudební teorie v Chrudimi!Anna P.

Anna Pánková
Účet ověřený:
český jazyk - zš, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - začátečník, matematika - zš, hudební výchova, základy hudební teorie
Chrudim, Chotěnice, Heřmanův Městec, 538 03, 537 01

Dobrý den,
jsem studentka chrudimského víceletého gymnázia a ráda bych si něco málo přivydělala doučováním. Nemůžu říct, že bych byla nějaký odborník (čemuž také odpovídá cena :D ), ale myslím, že dané problematice rozumím alespoň na úrovni základní školy. To také dokazuje účast a úspěchy v (nejen) předmětových olympiádách.
Co se týče českého jazyka. Moje maminka český jazyk učí a sama mám odmalička dobrý vztah ke knihám a nebojím se veřejných projevů (chodím do dramatického kroužku v Chrudimi a dokonce jsem zvládla talentové zkoušky na obor herectví na JKO). Zvítězila jsem v okresním kole olympiády v českém jazyce a krajské mě čeká v dubnu.

Ohledně angličtiny - druhý předmět, který vyučuje moje maminka, takže talent na jazyky prostě mám po ní :D. Všechny soutěže mám teprve před sebou, takže uvidíme, ale doufám, že úplně nepohořím :D.

Matematika - 2x (ze 4 pokusů) jsem zvítězila ve školním kole Matematického klokana (další postup bohužel není umožněn) a okresním kole Pythagoriáda jsem skončila druhá (také bohužel krajské kolo pro mou kategorii není). Co se týče aritmetiky, nemám žádný problém, ovšem musím se přiznat, že geometrie není mojí silnou stránkou (do cca 7 třídy ale samozřejmě bez problémů :D ).

A to nejhezčí na konec... K hudbě mám odmalička kladný vztah. Od 3 let hraju na flétnu (jak příčnou, tak zobcovou) a od sedmé třídy na klavír. Od raného dětství také tancuji. Základy hudební teorie ovládám na úrovni vyučované v základních uměleckých školách.

Co se týče pedagogické praxe, tak vypomáhám v DDM Chrudim učit menší děti plavat. Není to s nimi vždycky jednoduché, ale navzdory tomu mě děti mají rády a od začátku roku udělaly velké pokroky.Kontaktní formulář


Napsat referenci