Nejlevnější doučování čj, matematiky, angličtiny a hudební teorie v Chrudimi!Anna P.

Anna Pánková
Účet ověřený:
český jazyk - zš, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - začátečník, matematika - zš, hudební výchova, základy hudební teorie
60Kč - 190Kč za 60 minut
víkend,
dochází za studenty
70% zodpovězených zpráv

Dobrý den,
jsem studentka chrudimského víceletého gymnázia (momentálně chodím do kvinty) a ráda bych si něco málo přivydělala doučováním. Samozřejmě nejsem pedagog, ale myslím, že dané problematice rozumím alespoň na úrovni základní školy a že budu dítěti schopna učitele/ku nahradit a věnovat mu dostatečnou péči, na kterou není vždy při hodinách čas. Sama jsem se mnohokrát (a často úspěšně) účastnila různých předmětových olympiád.

Co se týče českého jazyka. Odmalička mám velmi dobrý vztah ke knihám a nebojím se veřejných projevů (chodím do dramatického kroužku v Chrudimi a dokonce jsem zvládla talentové zkoušky obor herectví na JKO). V celostátním kole Olympiády v českém jazyce jsem se umístila na 9. místě.

Ohledně angličtiny - letos se chystám na složení certifikátu FCE, což odpovídá úrovni znalosti angličtiny B2. Několikrát jsem již byla v zahraničí a neměla jsem problém s dorozuměním. V létě jsem navíc pracovala na recepci, takže jsem měla možnost svoji angličtinu otestovat i v praxi.

Matematika - 2x (ze 4 pokusů) jsem zvítězila ve školním kole Matematického klokana (další postup bohužel není umožněn) a okresním kole Pythagoriády jsem skončila druhá (také bohužel krajské kolo pro mou kategorii není). Co se týče aritmetiky, nemám žádný problém, ovšem musím se přiznat, že geometrie není mojí silnou stránkou (do cca 8 třídy ale samozřejmě bez problémů).

A to nejhezčí na konec... K hudbě mám odmalička kladný vztah. Od 3 let hraju na flétnu (jak příčnou, tak zobcovou) a od sedmé třídy na klavír. Od raného dětství také tancuji. Základy hudební teorie ovládám na úrovni vyučované v základních uměleckých školách.

Co se týče pedagogické praxe, tak vypomáhám v DDM Chrudim učit menší děti plavat. Není to s nimi vždycky jednoduché, ale navzdory tomu mě děti mají rády a od začátku roku udělaly velké pokroky.Kontaktní formulář


Napsat referenci